Відриття Махнівського медико-соціального відділення

2 лютого на відкриття медико-соціальне відділення для тимчасового проживання та медичного обслуговуванняв с. Махнівка завітали директор департаменту молодіжної та соціальної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна, голова районної ради Віктор Слободянюк,заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, голова райдержадміністрації Олег Оркуша, заступники Сергій Прохоров та Ігор Булавський, директор територіального центру соціального обслуговування Козятинського району Василь Матвійчук, сільські, селищні голови Махнівського напрямку.

Махнівське медико-соціальне відділення для тимчасового проживання та медичного обслуговування діятиме в структурі Територіального центру соціального обслуговування.Розраховане на 15 ліжкомісць.Створене воно було рішенням районної ради у зв’язку із переведенням терапевтичного відділення Козятинської ЦРЛ на основну матеріально – технічну базу. (Нагадаємо нещодавно таке ж медико-соціальне відділення розпочало свою роботу у с. Самгородок). Мета створення даних закладів єдина – збереження робочих місць, інфраструктури та забезпечення населення медико-соціальною послугою.

Відкриття відділення стало можливим завдяки небайдужості голів Махнівської, Переможнянської, Безіменської, Жежелівської, Юрівської, Тернівської, Вовчинецької, Куманівської, Поличинецької сільських та Бродецької селищної рад та  належній підтримці районної влади.

Якщо людина знаходиться у відділені на довготривалому лікуванні, то вираховується 75% з її пенсії, якщо до 3 місяців, то лікування здійснюється безкоштовно. Річний бюджет закладу становить близько 1,5 млн грн. (30% - районна рада, 30% - Махнівська сільська рада, решта – розподілена між іншими сільськими радами в залежності від кількості населення). Завідуючим відділенням призначено невролога та терапевта Дмитра Шкрябія (до недавнього часу був головним лікарем дільничної лікарні).

 Відтепер одинокі громадяни похилого віку, інваліди, інші громадяни-мешканці вказаних територіальних громад працездатного віку, які потребують лікування при загостренні хронічних хвороб зможуть отримувати первинні медичні послуги: зробити уколи, поставити крапельниці, зміряти тиск  та отримувати  іншу кваліфіковану  медичну допомогу. Підопічні забезпечуються також цілодобовим медичним доглядом, 4-х разовим харчуванням, одягом, взуттям, засобами особистої гігієни.

Також присутні відвідали заклад первинної ланки – Амбулаторію загальної практики – сімейної медицини, ознайомилися з його діяльністю та матеріально-технічним забезпеченням.

Директор департаменту молодіжної та соціальної політики Наталя Заболотна відзначила, що заклад подібного формату поки що єдиний у своєму роді та цікавилася специфікою його роботи.

Голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив, що основна функція відділення – надання медико-соціальної допомоги на місці, без необхідності поїздки в районний центр та відзначив, що доступність послуги – найголовніше.

                                                              

                                                      

                                                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація