Відзначила ювілей ветеран галузі культури Валентина Панчішна

9 лютого 70-річчя від дня народження відзначила ветеран галузі культури району, великий працелюб, мудрий наставник, чуйна й доброзичлива людина Валентина Пантелеївна Панчішна.

Валентина Пантелеївна протягом 25 років плекала культуру Козятинщини. Як успішний і мудрий керівник очолювала великий і творчий колектив, дбала про розвиток клубів і бібліотек. А ще вміла так організувати місцеві таланти, щоб кожен їх виступ перетворювався на подію, а для глядачів створювалась святкова атмосфера.

Привітали ювілярку голова районної ради Віктор Слободянюк, помічник голови Ігор Джус та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, подякувавши за мудрість, щедрість душі, за велику відданість професії, побажали здоров’я на довгі літа, щастя, вічної душевної молодості, оптимізму і сімейного добробуту, а також вручили вітальну адресу, Почесну грамоту, грошову винагороду та квіти.

До привітань приєднався начальник відділу культури, молоді та спорту Володимир Воронов, директор районного будинку культури Тетяна Мар’янчик та працівники галузі культури, які побажали Валентині Пантелеївні  міцного здоров’я, сімейного затишку, Божого благословення,  життєвого оптимізму.

Ювілярка подякувала усім за вітання та зичила кожному з присутніх усіляких гараздів. 

                 

                  

                  

                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація