Відзначили кращих працівників екстреної медичної допомоги

27 квітня на Козятинщині відбулись міськрайонні урочистості до Дня працівників швидкої (екстреної) медичної допомоги.

Автомобілі швидкої медичної допомоги виїжджають по найрізноманітнішим викликам. Невідкладні та фельдшерські, лікарські та акушерські бригади завжди поспішають на допомогу людині, яка перебуває у критичній ситуації. Кожного дня саме працівники швидкої допомоги беруть на себе відповідальність за наше з вами життя та здоров’я.

З вітальним словом до присутніх звернувся  керуючий справами виконавчого апарату Козятинської районної ради Анатолій Колісний: «Цього святкового, знакового дня хочеться побажати вам міцного здоров’я! Незважаючи на труднощі сьогодення, нехай у вас буде багато радості й позитивних емоцій! Бажаю вам залишатися вірними своїй професії і бути щасливими від того, що ви обрали саме її. Дякую вам за сумлінну працю, турботу, витримку і вміння у нелегких умовах нести світло надії і радість буття!»

За сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм працівників Козятинського відділення відзначено Грамотами Козятинської районної ради та грошовими винагородами.

- Саме служба екстреної медичної допомоги пройшла з 2012 року велику реорганізацію та перевтілення. Сьогодні на теренах області працює 8 станцій, які підпорядковані Центру, - зазначила заступник головного лікаря КУ «Вінницький обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з організаційно-методичної роботи» Тетяна Бабій. – Щоденно по області виїжджає 114 бригад, які цілодобово надають екстрену медичну допомогу.

Тетяна Федорівна подякувала представникам влади за підтримку ідеї щодо проведення такого заходу і висловила сподівання, що така гарна традиція буде ширитись по інших районах та вручила Козятинському відділенню ЕМД три відео реєстратори для карет швидкої допомоги.

До вітального слова була запрошена головний лікар Хмільницької станції екстреної медичної допомоги Інна Браславська, яка відзначила, що в професійному відношенні має багато реалізованих мрій, адже сьогодні сформовано чудовий колектив фахівців за підтримки населення. Привітала усіх зі святом, подякувала за турботу та терпіння, побажавши щастя, здоров’я, оптимізму та добробуту.

Після офіційної частини на медиків чекав святковий концерт, який до свята підготували таланти Козятинщини.

                                              

                                              

                                              

                                              

                                              

                                              

                                              

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація