Виїзний прийом голови районної ради у селах Махаринці та Сестринівка

Сьогодні, 13 серпня, голова районної ради Віктор Слободянюк спільно з заступником голови райдержадміністрації Ігорем Булавським провів виїзний прийом громадян Махаринецької та Сестринівської територіальних громад разом із робочою групою у складі керівників відділів райдержадміністрації, служб району. Участь у прийомі взяли депутати сільських рад, жителі.

Розпочався прийом у с. Махаринці з обговорення проблеми відсутності мережі Інтернет в селі. Інтернет є лише в школі, але в умовах карантину у дітей виникли труднощі з дистанційним навчанням. І хоч з 1 вересня навчання має розпочатись за шкільними партами, але невідомо як далі складатиметься епідеміологічна ситуація. Голова районної ради Віктор Слободянюк запевнив, що будуть проведені перемовини з провайдером за участі сільського голови, депутата районної ради та директора школи.

Говорили і про ремонт «заводської» дороги. За словами начальника філії «Козятинський райавтодор» Дмитра Степанишина було освоєно 2 млн.  грн.. на ремонт дороги від с.Козятина до с.Махаринці. Керівники району зазначили, що дане питання буде вивчено, а ремонт проблемних ділянок включено до плану.

Варто зазначити, що територія с. Махаринці є досить чистою та охайною. Особливо приємне враження справляє затишний центр села. Але невирішеною залишається ситуація з Махаринецьким цукровим задовом, на території якого панують руїни. Власник не бере абсолютно ніякої участі в життєдіяльності територіальної громади. В. Слободянюк зазначив, що такий стан справ є неприпустимим і власника потрібно притягнути до відповідальності, зокрема відповідну роботу має провести адмінкомісія.

В рамках візиту голова районної ради відвідав ФАП, Будинок культури, СЗШ І-ІІІ ст., де було обговорено питання проведення ремонту спортивної зали.

Жителів с.Сестринівка також хвилювало питання ремонту центральної дороги. Голова районної ради Віктор Слободянюк повідомив громаду, що в найближчі декілька днів буде проведено ремонт даної дороги. На це близько 200 тис.грн виділить сільська рада, 200 тис.грн. надійшло з дорожнього фонду, розглядатиметься питання співфінансування з районного бюджету.

Турбує жителів і відсутність якісного Інтернет зв’язку на території села. Представники районної влади взяли дане питання на контроль та зазначили, що алгоритм подальших дій буде обговорено з провайдером.

Після завершення прийому голова районної ради оглянув хід робіт по встановленню пам’ятного знаку М.Грушевському на території школи, відкриття якого заплановано на 19 серпня. Представники влади також відвідали парк ім. М. Грушевського.

                     

                    

                    

                    

                    

                    

                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація