Виїзний прийом громадян головою районної ради у селах Вовчинець, Юрівка та Жежелів

11 лютого голова районної ради Віктор Слободянюк провів особистий прийом громадян в селах Вовчинець, Юрівка та Жежелів. Участь у прийомі взяли заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, керуючий апаратом районної ради Анатолій Колісний, начальники відділів адміністрації, представники організацій та служб району.

Жителі громад виявили високу активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських.

Багато нарікань надійшло до роботи ПАТ «Вінницяобленерго» СО «Козятинські електромережі» щодо аварійного стану опор, недотримання гостів енергопостачання, ігнорування звернень громадян, приписок в квитанціях.

Незадоволені громадяни станом доріг, їх обслуговуваннм і відповідно роботою Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, а саме: необлаштована частина шляху в с. Тернівка, яким здійснюють перевезення учнів, а також не завершено до кінця роботи з освітлення автомобільної траси, яка проходить через с. Жежелів.

Також в с. Вовчинець обговорювали тему децентралізації та який позитив і негатив вона принесе. Люди висловили свою побоювання щодо того, чи не буде закрита місцева школа. Віктор Миколайович заспокоїв присутніх та зазначив, що подібні питання будуть вирішуватись виключно спільно з громадою.

                                          

Спілкуючись з громадянами голова ради наголосив на важливості об’єднання зусиль щодо ремонту доріг, які на даний час  знаходяться в незадовільному стані. Свою частку у спільне вирішення проблеми мають внести керівники сільгоспофрмувань, підприємств, організацій, які безпосередньо здійснюють вантажоперевезення автомобільними дорогами територією нашого району, сільський та районний бюджети. Проговорювався також варіант залучення до ремонту доріг і молокозаготівельних підприємств, які також здійснюють значний руйнівний вплив на сільські шляхи.

                                                                             

Існує у населеному пункті і проблема з ліками, які не завжди є у наявності.

                                                      

В ході прийому жителями Юрівської сільської ради піднімався ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема: відсутність пільгового дня пасажирського перевезення, відсутність кадрового та транспортного забезпечення амбулаторії сімейної медицини, проблема забезпечення житлом для лікаря.

                                                     

Цікавило людей і питання, чи буде введений в наступному році у школі 10 та 11 клас. Присутня на прийомі начальник відділу освіти Аліна Діденко зазначила, що у разі набору необхідної кількості учнів, які виявлять бажання продовжити навчання у старшій школі, буде введено ІІІ ступінь.

Віктор Слободянюк наголосив, що особисто проконтролює вирішення питань, що хвилюють громаду.

                                       

 У с. Жежелів багато нарікань було висловлено щодо роботи СО «Козятинські електромережі», про що уже згадувалось вище. Люди незадоволені станом опор, потужністю електричної напруги, провисанням проводів. Представник служб зазначив, що роботи по селу вже заплановані  на серпень-жовтень поточного року.

                                       

Наголосили жителі на необхідності узаконення автобусної зупинки, аби зобов’язати перевізників зупинятись у визначеному місці.

Обговорили також проблему недостатнього забезпечення учнів школи підручниками. Представник відділу освіти повідомила, що вже є частина посібників у кількості 5000 тис, які невдовзі надійдуть до навчальних закладів району.

                                       

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація