Виїзний прийом громадян продовжується

21 липня голова районної ради Віктор Слободянюк провів виїзний прийом громадян Пиковецької територіальної громади разом із робочою групою у складі керівників відділів райдержадміністрації, служб району. Участь у прийомі взяли депутати сільськоїради,  представники місцевих підприємств, жителі.

Обговорювалось питання опалення ФАПу та сільської ради. Наразі обігрів приміщень під час опалювального сезону здійснюється за допомогою електроконвекторів, які не забезпечують постійної стабільної температури. Тому голова районної ради Віктор Слободянюк доручив головному лікарю ЦПМСД Олександру Дземі спільно з сільським головою Інною Лозінською пропрацювати дане питання та до 10 серпня надати пропозиції.

                                                   

Жителі цікавилися щодо можливої оптимізації ФАПу в с. Пустоха у зв’язку з невеликою кількістю населення. О. Дзема зазначив, що на даний час питання по Пустосі не стоїть, а подібні рішення приймаються вищестоящим керівництвом. Однак, Віктор Миколайович наголосив, що люди мають отримувати медичну допомогу на місці і навіть, якщо заклад підпадає під закриття, то сільська рада може взяти його утримання на себе, передавши субвенцію.

Працівник місцевої точки присутності поштового зв’язку, листоноша Тетяна Чичиюк висловила прохання, аби пошта доставлялась у село трохи раніше, адже обслуговувати доводиться два населених пункти. Тож, особливо взимку, коли рано темніє, жінці доводиться самій в досить пізню годину розносити пенсію.

Як і в більшості населених пунктів, під час прийому голови, піднімалось питання заміни електроопор. Цей процес, як повідомили місцеві жителі, розпочався ще у 2011 році. У с. Пустоха опори було замінено, ще 80 залишилось замінити у с. Пиковець., однак наразі не вистачає кутників. Також до цього часу не перекинуто лінії у Пустосі.

                                             

Вирішення даних питань очільник районної ради Віктор Слободянюк взяв під особистий контроль з встановленням терміну їх виконання.

По питанню користування субсидіями інформувала начальник відділу управління праці і соціального захисту райдержадміністрації; щодо земельних відносин роз’яснення надавала начальник управління Держземагенства у Козятинському районі Ірина Репало.

Було обговорено можливість ремонту проблемних ділянок під’їзду до Пустохи. Віктор Миколайович зазначив, що для цього мають бути залучені кошти сільської ради, сільгоспвиробників, тоді будуть виділені кошти з районного бюджету.

Після завершення прийому громадян голова районної ради відвідав заклади соціальної сфери, які розміщені на території села Пиковець – школу, ФАП, бібліотеку та поспілкувалася з представниками трудових колективів.

                                             

                                            

                                            

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація