Виїзний прийом громадян у с.Флоріанівка та с.Прушанка

Сьогодні, 6 серпня, голова районної ради Віктор Слободянюк провів  виїзний прийом громадян у селах Прушанка та Флоріанівка.

До участі у прийомі громадян долучилися заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, начальник управління Держземагенства у Козятинському районі Ірина Репало, головний лікар районного ЦПМСД Валентина Лобченко, начальник управління соціального захисту населення РДА Володимир Гнатюк, начальник філії «Козятинський автодор» Володимир Степанишин, головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Боднар.

На виїзному прийомі голови в с.Прушанка жителів хвилювали питання подальшої роботи ФАПу у зв’язку зі звільненням працівника. Головний лікар районного ЦПМСД Валентина Лобченко зазначила, що на ФАП згідно графіку виїжджатиме медсестра з амбулаторії, паралельно триватиме пошук фахівця на дану посаду.

Також обговорено питання ремонту дороги.

В с. Флоріанівка піднімалось традиційне практично для кожного населеного пункту питання ремонту доріг. Начальник філії «Козятинський автодор» Володимир Степанишин поінформував, що було проведено ямковий ремонт дороги по селу. Присутні на виїзному прийомі громадяни наголосили на необхідності грейдерування узбіч, що продовжить термін служіння дорожнього покриття.

Місцеві жителі повідомили, що є проблема із перевезенням, адже рейсовий автобус, який їде проїжджає Флоріанівку після Самгородка і Йосипівки, не зупиняється в селі, тому що всі сидячі місця зазвичай зайняті. А відповідно вимог адаптивного карантину водії пасажирських автобусів не можуть брати пасажирів на стоячі місця. Віктор Слободянюк зазначив, що дане питання буде вивчене, проводитимуться відповідні перемовини з перевізником.

Крім того, громада висловлювала обурення, що питань, які потребують фінансового сприяння в селі вдосталь, але місцеві аграрії практично не допомагають соціально-культурній сфері. Люди звернулись до представників районної влади та сільського голови з проханням організувати відповідну участь з інвесторами.

На даний час у Флоріанівці завершуються роботи по проведенню центрального водопостачання – вже викопано свердловину та прокопано магістраль по селу, залишилось встановити насосне обладнання та лічильники. Також потрібно підключити електропостачання до свердловини. Вартість проекту становить 1 млн. 900 тис.грн. Більшу частину суми буде зібрано людьми, 200 тис.грн.виділено з районного бюджету,обіцяла допомогти сільська рада. Також громада сподівається на допомогу інвесторів.

Голова районної ради Віктор Слободянюк дав відповідь на численні запитання, які цікавили присутніх, а також запевнив, що ті проблемні питання, які озвучено в ході виїзногоприйому, будуть вирішуватися спільними зусиллями районного керівництва, виконавчого комітету сільської ради, громади села. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова районної ради взяв під особистий контроль.

По закінченню прийому громадян Віктор Слободянюк відвідав ФАП у с.Флоріанівка, школу та дитячий садочок. Поспілкувавшись з керівництвом та працівниками, Віктор Миколайович  вивчив проблемні питання та дав доручення щодо їх вирішення по суті.

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація