Виїзний прийом громадян у селах Поличинці та Тернівка

Голова районної ради В. Слободянюк продовжує  здійснювати прийом громадян в територіальних громадах району.

17 травня жителі Поличинецької та Тернівської сільських рад мали можливість звернутись до голови районної ради, заступника голови райдержадміністрації та районних керівників відділів і управлінь.

Спілкування з громадами виявили ряд проблем, які необхідно вирішувати у подальшому.

Так у Поличинецькій громаді жителів хвилює відсутність медпрацівника. Депутат місцевої ради Степанюк Наталія, яку уповноважили виборці, повідомила, що підняте питання має системний характер. Голова ради доручив головному лікарю ПМСД Дземі О. І. вирішити не тільки кадрове питання, а й внести пропозиції яким чином укомплектувати штати сільської первинної медицини і в яку суму це обійдеться бюджету. Можливо дане питання стане предметом розгляду чергової сесії районної ради.

Господарники порушили питання зміни розміщення сміттєзвалища, а це можливо лише за висновками комісії, яку голова ради зобов’язався створити до кінця тижня.

                                            

Болючим питанням для громади є належне утримання будівель Будинку культури та колишньої школи. Разом із сільським головою Т. Матковською, начальником відділу культури РДА В. Вороновим, начальником відділу пошти Т. Гузь вирішити розмістити бібліотеку та поштове відділення в колишньому приміщенні школи, в якому тепер знаходиться сільська рада. В.Слободянюк звернувся до керівників сільськогосподарських структур допомогти сільській раді облаштувати опалення частини приміщення, де будуть розміщені соціальні об’єкти та спільно з сільською і районною радами відновити шляхи сполучення між населеними пунктами.

                                            

Не менше проблем порушили громадяни, які прийшли на особистий прийом голови районної ради у с. Тернівці. Це виділення землі під паї, необхідність зарезервувати землю під пасовища (бо утримання корів є важливими у доходах непрацюючих громадян). Були нарікання на орендаря, який усунувся від вирішення нагальних проблем села, на бездіяльність СО «Козятинські електромережі» щодо заміни аварійних опор (які відповідно плану мали замінити у І кварталі цього року), на проблеми у передачі показників лічильника до Козятинського міжрайонного управління газового господарства, на недотримання перевізником графіка руху та розміру оплати, на бездіяльність власника автомобільних доріг щодо аварійності дерев придорожньої смуги.  

                                            

Керівники районних служб і відділів поінформували:

В.Гнатюк, начальник управління праці райдержадміністрації – про особливості користування субсидіями;

В.Воронов, начальник відділу культури райдержадміністрації – про ефективність роботи місцевого Будинку культури;

І.Репало, в.о. відділу держгеокадастру – про земельні відносини;

В.Степанишин, начальник філії Козятинського райавтодору – про планування ремонту доріг;

О.Дзема, головний лікар ПМСД – про відновлення графіка проходження обстеження флюорографії за місцем проживання.

                                          

З усіх порушених питань голова ради дав відповідні доручення з встановленням терміну їх виконання та наголосив, що знайде можливість протягом місяця комісійно провести інвентаризацію земель по Тернівській сільській раді.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація