Військові комісаріати оперативного командування «Південь» розпочали підготовку до осінньої призовної кампанії

Вчора, 29 серпня, на базі обласного збірного пункту, що на території Козятинського районного військового комісаріату,  під головуванням начальника штабу – першого заступника командувача Південного оперативного командування, генерал-майора Сергія Шаптали відбулись інструкторсько-методичні збори, під час яких розглядали питання порядку організації та проведення заходів з призову громадян України на строкову військову службу у військкоматах ОК «Південь».

У заході взяли участь посадовці, які безпосередньо залучаються до підготовки та проведення призовних кампаній. Зокрема, Директор Департаменту цивільного захисту ОДА Сергій Вовченко, а також голови районних державних адміністрацій, голови районних рад та міські голови, керівники районних військкоматів, представники військової прокуратури та Національної поліції у Вінницькій області, голови районних (міських) призовних комісій.

Як зазначив військовий комісар Вінницького обласного військкомату, полковник Олег Вінницький, значна увага під час зборів була приділена широкому колу питань, починаючи від аналізу проблем, пов’язаних з виконанням планів призову навесні 2018 року, пошуку шляхів їх розв’язання, до належної підготовки до призовної кампанії восени.

Під час зборів також розглянули комплекс питань, пов’язаних з відпрацюванням практичних заходів роботи призовних комісій. Крім цього, на навчальних місцях продемонстрували належне обладнання призовної дільниці та роботи спеціалістів. Також було відпрацьовано порядок проходження медичного огляду призовників із залученням лікарів-спеціалістів, які проводять медичний огляд у військовому комісаріаті.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація