Віктор Слободянюк побував з робочим візитом на кондитерській фабриці в с.Махнівка

У рамках робочої поїздки 13 березня голова районної ради Віктор Слободянюк спільно з головою Махнівської ОТГ Павлом Кузьмінським побували на потужностях кондитерської фабрики ТзОВ «Хлібзавод №1» ТМ «Sweet Arte», виробничі потужності якого знаходяться в с.Махнівка.

В ході відвідування підприємства, директор фабрики Олександр Муравець провів для гостей ознайомчу екскурсію всіма цехами підприємства, продемонстрував процеси виробництва, обладнання для здійснення виробничої діяльності, асортимент виробів.

Компанія розпочала свою діяльність у травні 2015 року. Фабрика створена на базі колишнього хлібзаводу, де була проведена масштабна модернізація та реконструкція виробничих приміщень, збудований новий цех європейського зразка, встановлені сучасні поточно-механізовані лінії та підібраний висококваліфікований персонал та розпочато виробництво цукрового та здобного печива.

На даний час на фабриці трудиться 170 працівників у 4 зміни. Підприємство виготовляє продукцію для внутрішнього ринку і на експорт в Азербайджан, Лівію, Ірак, Сирію, Ліван, Ізраїль, Китай, Польщу та Білорусь.  Однак, найближчим часом у зв’язку з новими замовленнями планується розширення обсягів виробництва та збільшення штату до 300 робочих місць.

Віктор Слободянюк зазначив, що розвиток підприємництва – це перспективна справа у плані створення робочих місць, наповнення місцевих бюджетів, покращення добробуту громадян та формування економіки району. Голова ради відзначив високий рівень організації виробництва, подякував керівництву фабрики за створені робочі місця, плідну працю та якісну продукцію

В ході зустрічі обговорено основні проблемні питання, з якими стикається фабрика, тож відповідно будуть прийняті рішення на користь її розвитку. На завершення торкнулись питання участі підприємства у співфінансуванні проекту сільської ради по придбанню пересувної сцени.

                     

                     

                     

                     

                     

                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація