Віктор Слободянюк привітав соціальних працівниць району зі святом 8 Березня

Напередодні Міжнародного жіночого дня голова районної ради Віктор Слободянюк та заступник голови Анатолій Задорожнюк привітали чисельний колектив соціальних працівників району зі святом весни - святом 8 Березня.

Урочистості відбулись в актовій залі КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козятинського району».

- Своєю ніжністю, посмішкою, оптимізмом ви, дорогі жінки, наповнюєте життя  теплом та радістю, даруєте хвилини щастя, запалюєте у серцях кохання. Ви  – тендітні берегині сімейного затишку, - зазначив у вітальному слові Віктор Слободянюк. - Я щиро бажаю вам поваги та вдячності від оточуючих за вашу нелегку працю, добра від людей, радості від дітей, щирого кохання, міцного здоров'я та родинного затишку. Нехай ваші долі будуть щедро обдаровані теплом і любов'ю, а серця зігріті турботою й увагою рідних та близьких.

Після теплих слів вітань за сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток соціальної сфери, надання соціальних послуг населенню Козятинського району та з нагоди відзначення Міжнародного дня прав жінок і миру голова районної ради відзначив кращих працівниць терцентру Грамотами районної ради та грошовими винагородами.

Директор терцентру Василь Матвійчук висловив вдячність присутнім у залі жінкам за їх мудрість, самовіддачу на роботі і вдома, побажав міцного здоров’я, жіночого щастя, сімейного благополуччя.

Голова районної ради Віктор Слободянюк довів до відома присутніх актуальну інформацію по питаннях децентралізації, розповів, що на даний час ініціюється утворення створення Козятинської об’єднаної територіальної громади з центром у м.Козятині. Також торкнувся питання реформування медичної галузі, діяльності Козятинської ЦРЛ, зокрема реконструкції відділення надання екстреної медичної допомоги.

                  

                  

                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація