Віктор Слободянюк привітав учнів Журбинецької школи-дитячого садка-філії Дубовомахаринецького ЗНВК І-ІІІ ст. з Днем знань

Голова районної ради Віктор Слободянюк взяв участь у святковій лінійці Журбинецької школи-дитячого садка-філії Дубовомахаринецького СЗШ І-ІІІ ст. з нагоди початку нового навчального року.

Цьогорічне 1 вересня стало дійсно особливим для Журбинецької територіальної громади, адже школа буде діяти відтепер як заклад нового типу – початкова школа – дитячий садок. Систему опалення в закладі переведено на альтернативне, проведено ремонт вбиралень, облагороджено територію. І це лише початок, вже невдовзі запрацює дошкільне відділення.

Вітали учнів, педагогів, батьків голова районної ради Віктор Слободянюк, голова райдержадміністрації Олег Оркуша, начальник відділу освіти Аліна Діденко, сільський голова Володимир Козаченко, директор школи Володимир Залевський, голова СФГ «Ніка-Д» Анатолій Дроздович.

Віктор Миколайович зазначив, що зміни, які відбулись у місцевій школі дійсно значні і були необхідними: «Відповідна пропозиція про реорганізацію школи була внесена сільським головою та підтримана сесією районної ради, також виділено кошти для проведення ремонту і робота в цьому напрямку буде продовжуватись». Не оминув увагою очільник районної ради і тему військових дій на Сході країни, побажавши усім мирного неба, учням -успіхів та наполегливості у навчанні, педагогам – терпіння та натхнення на педагогічній ниві, а школі – процвітання. А також вручив Подяку Козятинської районної ради та районної державної адміністрації сільському голові Володимиру Козаченку та голові СФГ «Ніка-Д» Анатолію Дроздовичу за надану спонсорську допомогу та передав заступнику директора Галині Андрійчук сертифікат на купівлю меблів для ігрової кімнати.

Також Подяку відділу освіти Володимиру Козаченку та Анатолію Дроздовичу за вагомий внесок у підготовку до нового навчального року Журбинецької філії Дубовомахаринецького ЗНВК І-ІІІ ст. та сертифікат Галині Андрійчук на купівлю меблів для вчительської кімнати вручила начальник відділу освіти Аліна Діденко.

Не залишилися без подарунків і 10 першокласників, які цьогоріч поповнили шкільну учнівську родину.

Після закінчення святкової лінійки пролунав шкільний дзвінок, який покликав діток на перший у цьому навчальному році урок.

                                                           

                                                           

                                                         

                                                          

                                                          

                                                          

                                                         

                                                         

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація