Віктор Слободянюк взяв участь у нараді з керівниками закладів освіти

22 січня 2020 року у відділі освіти Козятинської РДА відбулась нарада керівників закладів освіти Козятинського району.

У нараді взяв участь голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк, який привітав присутніх з Днем соборності України. Віктор Миколайович вручив Почесну грамоту районної ради та грошову винагороду директору Пиковецького ЗНВК I-III ступенів «Школа-дитячий садок» Безпальку Ю. М. та Почесну Грамоту Вінницької ОДА директору Кордишівської СЗШ I-III ступенів Левицькій Н. О.

В ході засідання обговорено питання пожежної безпеки навчальних закладів, опалення, харчування, підвезення учнів.

Про фінансування галузі освіти району в 2020 році та основні завдання, які стоять перед закладами освіти у II семестрі 2019-2020 н.р., виступила начальник відділу освіти А. А. Діденко.

Завідуюча Інформаційно-методичного центру Лубчинська О. Г. проінформувала присутніх про умови участі учнів району в III етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад.

Про зміни, які чекають освітню галузь у зв’язку з прийняттям Закону України «Про повну загальну середню освіту», повідомила головний спеціаліст відділу освіти Боднар Т. М.

Методист ІМЦ Терпило Н. І. ознайомила присутніх з організацією курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 році.

                       

                        

                        

                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація