Віктор Слободянюк завітав з робочим візитом до навчальних закладів району

7 травня голова районної ради Віктор Слободянюк разом із заступником Анатолієм Задорожнюком, керуючим справами виконавчого апарату районної ради Анатолієм Колісним у супроводі керівників територіальних громад з робочою поїздкою відвідав загальноосвітні, дошкільні навчальні заклади та ФАПи у селах Кашперівка, Білопілля, Вернигородок, Сестринівка, Махаринці та Іванківці.

У ході зустрічей, голова районної ради поспілкувався із керівниками освітніх закладів, трудовими колективами, оглянув приміщення та поцікавився нагальними проблеми, що потребують вирішення, обговоривши питання фінансування для проведення ремонту (заміна вікон, поточний ремонт, забезпечення обладнанням) та основні напрямки змін в освіті у майбутньому.

Віктор Миколайович поцікавився точкою зору директорів навчальних закладів щодо набуття опорними школами, відповідно до чинного законодавства, фінансової незалежності у якості самостійних юридичних осіб. На що освітяни одноголосно висловили своє схвалення, адже хто, як не директор закладу знає його першочергові потреби. Відповідний проект рішення планується винести на розгляд чергової сесії.

Голова районної ради торкнувся питання розподілу залишку державної субвенції в галузі освіти сумі  5 млн. 848 тис. 323 грн., зазначивши, що дані кошти можна спрямувати на покращення матеріально-технічної бази. Щодо придбання шкільних автобусів, очільник органу місцевого самоврядування наголосив, що поповнення автобусного парку є дійсно важливою та необхідною справою, але дані кошти на компенсацію вартості трьох автобусів потрібно спробувати залучити з державного бюджету через відповідну обласну програму. Таким чином у минулому році райони Вінницької області отримали 38 автобусів, а наш район – жодного, хоча кошти в бюджеті були передбачені. Дані кошти освітньої субвенції краще використати на інші капітальні видатки.

Віктор Миколайович наголосив, що наразі значних коштів потребує впровадження концепції «Нової української школи». Облаштування одного класу відповідно до усіх вимог коштуватиме близько 100 тис. грн.

Голова ради оглянув навчальні приміщення, поспілкувався з учнями, обговорив з керівниками закладів питання харчування, приділивши особливу увагу співвідношенню ціни та якості продуктів, які постачаються до шкіл.

Під час огляду Кашперівського ЗНВК було обговорено питання необхідності заміни покрівлі, встановлення паркану, завершення заміни старих вікон на нові металопластикові, також оновлення потребує комп’ютерний клас.

Поки що не всі вікна замінено і в Білопільській школі, однак приємно вразили зміни у зовнішньому вигляді основної будівлі. Чудовий ремонт проведено у дошкільному закладі «Малятко» завдяки допомозі німецької благодійної організації, сільської ради та активності батьків.

У гарному стані перебуває Вернигородоцький ЗНВК, але у дитячому садочку потрібно завершити роботи по заміні покрівлі та утеплення приміщення.

Термінових заходів з енергоефективності потребує Махаринецька загальноосвітня школа, адже особливо в зимовий період дошкуляють тонкі стіни.

У Сестринівському ЗНВК звернули увагу на потребу проведення ремонту у їдальні, а в Іванковецькій філії Козятинського ЗНВК №9 наголосили на необхідності буріння власної свердловини, заміні вікон та облаштуванні приміщення для дитячого садочку.

Голова районної ради Віктор Слободянюк доручив директорам загальноосвітніх навчальних закладів до 14 травня надати районній раді перелік усіх потреб щодо покращення матеріально-технічної навчальної бази, пожежної безпеки, вжиття енергоефективних заходів. Подякував за гостинність та результативну бесіду, висловивши сподівання щодо подальшої співпраці.

                                                                                                      Кашперівський ЗНВК

                                        

                                        

                                        

                                        

                                        

                                        

                                               Дошкільний навчальний заклад "Малятко" Білопільської сільської ради

                                         

                                         

                                         

                                                                  Білопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

                                         

                                         

                                         

                                                                             Вернигородоцький ЗНВК

                                         

                                         

                                         

                                                             Іванковецька філія Козятинського ЗНВК №9

                                         

                                         

                                         

                                                                                            Сестринівський ЗНВК 

                                          

                                         

                                         

                                                                    Махаринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

                                         

                                         

                                          

   

                                         

                                                         

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація