Вінничан навчатимуть SMART спеціалізації

17 грудня цього року, о 9:30 відбудеться круглий стіл «SMART спеціалізація: результат співпраці влади, бізнесу і науки». Захід відбудеться  за адресою: вул. Пушкіна, 11 HUB Місто змістів, м. Вінниця.

Запрошуються представники органів державної влади та місцевого самоврядування, закладів вищої освіти, бізнесу та громадського сектору.

Мета заходу: побудова ефективної комунікації між місцевими стейкхолдерами та налагодження міжсекторальної співпраці в області за допомогою впровадження підходу Смарт спеціалізації.

Смарт-спеціалізація – це нова модель регіонального та міжрегіонального партнерства, що має значний потенціал забезпечення сталого розвитку регіонів України; передбачає тісну співпрацю та діалог влади, бізнесу, науки і громади, а також спільне бачення економічного, інноваційного та наукового потенціалу регіону; можливість виявити унікальність та конкурентні переваги кожного регіону через підприємництво, інновації, інвестиції, промисловість та науку.

Організатори: Захід проводиться Агенцією регіонального розвитку Вінницької області спільно з Українським інститутом міжнародної політики в рамках розробки проєкту Стратегії збалансованого регіонального розвитку на період 2021-2027 рр. на засадах SMART спеціалізації.

За детальною інформацією щодо участі в заході звертайтесь до Агенції регіонального розвитку Вінницької області за тел. (0432) 57-57-24, (094) 877-57-23, (098) 959-20-38 (viber) або e-mail:ardvin.org@gmail.com

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація