Вінниччина розпочала відбір на строкову службу

9 жовтня розпочав свою роботу Обласний збірний пункт Вінницької області в місті Козятин. Сюди прибула перша партія призовників для призову на строкову військову службу. На збірному пункті новобранці забезпечуються усім необхідним: трьохразовим харчуванням, зручними ліжками, чистою білизною тощо.

Хлопці проходять перший інструктаж, отримують перші настанови. Призовники були оглянуті на контрольному медичному огляді обласною військово-лікарською комісією, з ними провели додатковий професійно-психологічний відбір. Враховуючи досить високі вимоги до стану здоров’я, морально-ділових якостей, фізичної підготовленості – не кожен юнак, який бажає служити, може бути придатним до військової служби. 

Сьогодні хлопці будуть направлені до навчальних центрів Збройних Сил України, де пройдуть курс початкової підготовки.

Термін строкової служби для призовників становить 18 місяців, проте для тих, хто має вищу освіту та ступінь магістра, цей термін склатиме 12 місяців. Також згідно зі ст. 119 Трудового кодексу України, під час дії особливого періоду за військовослужбовцями, призваними на строкову військову службу, збережеться їхня середньомісячна заробітна плата, а також робоче місце на весь термін проходження служби.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація