Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування прозвітувала про свою діяльність у 2016 році

5 грудня відбулися загальні збори уповноважених представників – членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Нараду розпочав голова обласної Ради, голова Асоціації Анатолій Олійник. У роботі взяли участь  283 уповноважених представники районних, міських, селищних і сільських рад. Також були присутні голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, депутати обласної Ради, представники ЗМІ, та громадських організацій. Участь у засіданні взяли заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та Білопільський сільський голова Віктор Якимчук.

Під час засідання заслухали звіт про діяльність Асоціації за 2016 рік та завдання на 2017 рік, звіт Ревізійної комісії про перевірку статутної діяльності Асоціації за 2016 рік, внесення змін до Статуту Асоціації та приведення його у відповідність до вимог законодавства, затвердження Статуту Асоціації у новій редакції. Також в ході зібрання затвердили питання про членські внески членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на 2017 рік та погодили бюджет Асоціації на 2017 рік.

Уповноваженими представниками також затверджено звернення Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо децентралізації державної влади та реформування місцевого самоврядування.

- Ми з травня почали працювати над тим, щоб кожна сільська та селищна рада відчула нашу підтримку, - звернувся до присутніх Анатолій Олійник. – Робота Асоціації полягає у тому, аби ви відчували, що ми разом, адже ми команда, яка в Україні має показувати приклад реформування радянської системи місцевого самоврядування. Нам обов’язково потрібно залучати додаткові кошти до бюджетів на розвиток наших громад. Сьогодні юридично ми пройшли всі кроки, аби  Асоціація була грантоотримувачем. А це - можливість заробляти гроші для власного розвитку.

Також Анатолій Олійник зазначив, що Асоціація як партнер є зрозумілим інститутом для іноземців і це відкриває шлях для більшого залучення іноземних інвестицій та участі в конкурсах.

- Крім цього, Асоціація є одним із засновників Агенції регіонального розвитку Вінницької області, яку вже знають у 12 посольствах європейських країн, - зауважив Анатолій Дмитрович. – І з цими країнами вже налагоджений зв’язок та є конкретні пропозиції щодо співпраці.

Про результати діяльності Асоціації в 2016 році та плани і завдання на 2017 рік присутнім розповів керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк. Він зосередив увагу на оновленні кадрового складу Асоціації, активну роботу та співпраці із сільськими, селищними головами, розповів про діяльність сайту та газети, а також інформаційно-просвітницьку роботу.

Перед присутніми також виступали депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Лариса Білозір, голова Оратівської районної ради Галина Лошак, голова Калинівської об’єднаної територіальної громади Анатолій Шамалюк, Сальницький сільський голова Калинівського району Андрій Вовк та голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація