Вирішується питання по розміщенню комунальних установ та відділу культури і туризму

17 вересня за ініціативи голови районної ради Віктора Слободянюка відбулась робоча зустріч щодо питання розміщення КУ «Трудовий архів», районного Будинку культури, відділу культури та туризму за участі керівників – Тетяни Іщук, Тетяни Мар’янчик та Володимира Воронова відповідно.

Враховуючи те, що на даний час районний Будинок культури перебуває в аварійному стані, головою районної ради прийнято рішення для створення безпечених умов роботи перемістити колектив комунальної установи, а також відділу культури та туризму до бувшої будівлі амбулаторії №1 (вул. Незалежності 75).

Внаслідок безгосподарності дій підрядника під час заміни покрівлі будівлі, в якій знаходиться Трудовий архів (вул. Грушевського,15, балансоутримувач – Козятинська міська рада) були створені умови, недопустимі для зберігання архівних документів. Через відкритий дах дощова вода потрапила всередину приміщення, в результаті чого обвалилась стеля, деформувалась підлога, з’явилась цвіль.

В ході робочої зустрічі учасники наради оглянули приміщення районного Будинку культури та колишню амбулаторію №1, обговорили деталі переїзду та першочергові заходи з переобладнання. Варто зазначити, що в будівлі амбулаторії встановлено металопластикові вікна, є автономне тепло-, водо- та електропостачання. Тож після проведення необхідних ремонтних робіт Трудовий архів, районний будинок культури, відділ культури та туризму будуть працювати за новою адресою.

                              

                            

                            

              

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація