Вітали працівників лісового господарства району

Сьогодні, 16 вересня 2020 року, напередодні професійного свята, лісників району привітали з професійним святом голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови районної державної адміністрації Ігор Булавський, директор ДП «Козятинський райагроліс» Андрій Семенюк та директор обласного комунального спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Віноблагроліс».
Це свято приурочене тим людям, професія яких пов’язана з охороною лісу і його багатством, а також із заготівлею і переробкою деревини.

Голова районної ради Віктор Слободянюк,     щиро привітав працівників благородної і поважної професії подякувавши за невтомну працю і самовідданість, значний вклад у справу збереження, примноження, дбайливого і раціонального використання лісу – найбільшого природного багатства, побажав щастя, здоров’я, благополуччя та професійних успіхів.
За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток лісового господарства Козятинщини та з нагоди  Дня працівника лісу кращих представників галузі нагороджено спільними грамоти районної ради і райдержадміністрації та  цінними подарунками.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація