Вітали рятівників Козятинщини

Рятувальники Козятинщини – це самовіддані та небайдужі чужому горю люди. Жителі району неодноразово були свідками їхньої професійної роботи під час ліквідації небезпечних пожеж, наслідків природних лих чи аварій.
На урочистості, які відбулись в актовій залі районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області завітали представники районної влади - керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський.
- Рятувальник – не професія, це покликання. Ви - справжні герої наших днів, - зауважив у своїй вітальній промові Анатолій Колісний. - Утверджуючи добро і милосердя, ви з честю виконуєте покладені на вас завдання та щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію. Шановні рятівники, прийміть найщиріші побажання здоров’я і витримки, сил і наснаги у вашій нелегкій справі, якомога менше тривожних викликів. Нехай мир, злагода і благополуччя панують у ваших родинах.

За  сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, досягнення значних успіхів у службовій діяльності, високу професійну майстерність та з нагоди Дня рятівника спільними грамотами Козятинської районної ради та райдержадміністрації відзначено:
- підполковника служби цивільного захисту Кирдана Віктора Васильовича, провідного фахівця Козятинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області;
-  лейтенанта служби цивільного захисту Сушка Юрія Анатолійовича, фахівця сектору заходів з попередження НС ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області;
- капітана служби цивільного захисту Наліжитого Анатолія Васильовича, начальника караулу ДПРЧ-11 м.Козятина;
- прапорщика служби цивільного захисту Гаврилюка Сергія Олексійовича, водія ДПРЧ-11 м.Козятина;
-  прапорщика служби цивільного захисту Турбаніста Максима Олександровича, пожежного-рятувальника ДПРЧ-11 м.Козятина;
- молодшого сержанта служби цивільного захисту Трушевську Наталію Вікторівну, радіотелефоніста ДПРЧ-11 м.Козятина.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація