Вітання голови районної ради Віктора Слободянюка з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Шановні жителі Козятинщини!

Прийміть найщиріші вітання з 27-ю річницею Незалежності України та Днем Державного Прапора!

Через століття пролягав шлях становлення нашої держави. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування.

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Час, в якому ми живемо, важкий, але саме в цей період ми усвідомили себе представниками великого народу. Україна сьогодні відстоює свою незалежність. Та ми усі сильні вірою, що разом здолаємо будь-які перешкоди на шляху збереження суверенітету нашої держави та захистимо наше право бути повноцінними господарями на своїй українській землі.

Напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Державний стяг – це символ свободи і незалежності, слави і відродження нашої держави. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Дорогі земляки, бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добра, благополуччя і, найголовніше, — мирного неба над Україною. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу та прагненням до єднання і порозуміння, а джерело віри, надії та любові до Батьківщини буде невичерпним!
       Слава Україні!

 

З повагою, голова районної ради                            Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація