Вітання та шана ветеранам

Наближається 71-а річниця Перемоги над нацизмом. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни.

З  нагоди свята заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк за дорученням голови районної ради Віктора Слободянюка відвідав домівки кожного з 49 ветеранів та інвалідів війни, що проживають у Козятинському районі, привітав з річницею Перемоги та нагородив грамотою Козятинської районної ради за особисту мужність, відвагу, героїзм, патріотизм, безсмертний подвиг під час Великої Вітчизняної війни. А також вручив витяг з розпорядження про надання грошової нагороди у розмірі 200 грн.

Брала участь у відзначенні ветеранів помічник народного депутата України Петра Юрчишина Лілія Крилова, яка за його дорученням привезла у подарунок шанованим краянам продуктові набори.

Ветерани, кожен по своєму, були схвильовані такою увагою до себе, дякували за візит, за те, що їх пам’ятають.

Швидко минають роки, все більше ветеранів відходить у вічність, і ми маємо не забувати їх подвигу і належним чином вшановувати їх звитягу і доблесть. В ці знаменні дні не залишаймо ветеранів без належної уваги, доброго слова, моральної підтримки. Ніщо не зігріє так серце, як повага і шана оточуючих. рідних та близьких. Вона подарує їм сили і енергії ще на довгі роки.

                                          

                                         

                                         

                                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація