Відбулись урочистості з нагоди Всесвітнього дня пошти

В усьому світі 9 жовтня відзначається Всесвітній день пошти.

Сучасна пошта в багатьох промислово-розвинених державах активно працює в секторі логістики, поштово-банківських послуг, каталожної торгівлі та прямої поштової розсилки, активно розвиває інформаційні технології, гібридну пошту і електронну комерцію.

Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є важливим джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже щодня, незважаючи на погоду, листоноші вчасно приносять разом із листами, газетами,  пенсіями та грошовими  допомогами в кожен дім надію на краще.

10 жовтня з нагоди свята відбулись урочистості, участь в яких взяли представники влади, начальники відділень поштового зв’язку району, листоноші, оператори зв’язку та інші фахівці.

З професійним святом присутніх вітав керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний, висловивши поштовикам Козятинщини щиру подяку за щоденну сумлінну працю, побажав щастя, благополуччя, доброго здоров’я, наснаги у нелегкій праці та радості від спілкування з людьми.

Слова вітань також лунали від помічника народного депутата П. Юрчишина Лілії Крилової, начальника центрального відділення поштового зв’язку м.Козятин Тетяни Гусь, заступника головного редактора газети «Вісник Козятинщини» Петро Зарицький.

Кращих працівників галузі нагороджено Подяками Верховної Ради України, Грамотами районної ради, грошовими винагородами, цінними подарунками.

Чудові музичні вітання усім присутнім подарували аматори району.

                                          

                                          

                                          

                                          

                                          

                                                          

                                            

                                                         

                                           

                            

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація