Вивчається питання функціонування рентген кабінетів

4 грудня заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк разом з головним лікарем Козятинської ЦРЛ Олександром Кравчуком з робочим візитом завітали до Самгородка та Махнівки з метою вивчення роботи рентгенологічної служби.

На даний час ренген-кабінети відносяться до районного ЦПМСД, однак нормативними документами надання відповідної послуги передбачено вторинним рівнем, що потребує також отримання ліцензії.

Анатолій Васильович та Олександр Миколайович ознайомились із наявною документацією – технічними паспортами, журналами. Так, у Самгородку в 2018 році зроблено близько 2000 флюорографічних обстежень громадян, а у рентгенологічному кабінеті майже 600 знімків. У Махнівці дані показники значно нижчі, оскільки рентген тривалий час не працював через технічні несправності. Варто зазначити, що після того, як пацієнт робить знімок, його направляють в Козятин для отримання опису-заключення від лікаря.

Під час огляду були висловлені зауваження щодо ізоляції кабінетів, яка має захищати хворих від променевих впливів через перекриття та стіни.

Тож у подальшому буде розглянуто питання щодо доцільності та фінансової обґрунтованості функціонування рентген-кабінетів за межами  центральної районної лікарні.

                             

                               

                               

                               

                               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація