Визначено фіналістів першості району з футзалу серед чоловічих команд

       3 лютого у спортивній залі Козятинського училища залізничного транспорту відбулись півфінальні матчі першості району з футзалу серед чоловічих команд. Без виключення, всі ігри відбулись у цікавій, видовищній боротьбі. 
       У першій групі півфіналістів у протистоянні зійшлись команди Самгородка, Білопілля, Сестринівки та Безіменної. За підсумками 6 поєдинків, найкращими за результативністю стали гравці Сестринівки та Самгородка, які набрали однакову суму очок і здобули путівки дофінальної частини змагань. 
       У другій групі півфіналістів боротьба точилась між командами с. Козятина, Глуховець, Бродецького та Махнівки. До останнього поєдинку, в якому зустрілись команди Бродецького і Махнівки, неможливо було визначити дві кращі команди - учасників фіналу. Завдяки кращій реалізації гольових моментів, перемогу з рахунком 4:2 здобули махнівчани, які стали лідерами групового турніру. Останню четверту путівку до фіналу першості району здобули глухівчани.
      Фінальні ігри відбудуться 10 лютого. У першому поєдинку будуть зустрічатись команди Сестринівки та Глуховець, у другому - Самгородка та Махнівки. Переможці двобоїв виборюватимуть 1-2 місце, переможені змагатимуться за 3-4 місце. 
      11 лютого відбудуться матчі за участі 8 жіночих команд територіальних громад. Попередні заявки на участь у змаганнях з футзалу подали представники Глуховець, Білопілля, Дубових Махаринець, Махнівки, Михайлина, Перемоги,Самгородка та Сестринівки.

              

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація