Владислав Скальський ознайомився з роботою центральної районної лікарні

6 листопада, в рамках робочого візиту на Козятинщину, голова Вінницької ОДА Владислав Скальський оглянув матеріально-технічну базу Козятинської ЦРЛ, звертаючи, в першу чергу, увагу на те, наскільки якісні послуги отримують пацієнти. 

Владислав Скальський оглянув приймальне, терапевтичне, неврологічне, травматологічне, акушерсько-гінекологічне відділення, відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Головний лікар Олександр Кравчук та завідуючі відділеннями розповіли йому, які є напрацювання і які питання ще потребують свого розв’язання.

Цікавився Владислав Скальський і думкою пацієнтів про рівень надання медичних послуг. Адже, за його словами, головним пріоритетом у функціонуванні закладів охорони здоров’я повинна бути ефективність.

Головний лікар поінформував, що ЦРЛ з 2008 року функціонує як комунальне підприємство. На даний час в ЦРЛ зайнято 82 з 90 лікарських посад, 200 осіб середнього медичного персоналу. В наступному році до роботи приступить 5 інтернів.

Загальна потужність ліжкового фонду  - 250 ліжок. З початку 2019 року  народилося 313 діток. В стаціонар станом на сьогодні поступило 8706 осіб. Зроблено 1800 операцій.

 Олександр Кравчук, розповідаючи про роботу закладу, наголосив, що лікарня має усі можливості та перспективи, щоб бути лікарнею інтенсивного лікування І рівня. Навіть при тому, що районна лікарня вже 2 роки має дефіцит бюджету (у зв’язку з неповною передачею державної медичної субвенції з міського бюджету), населенню надається весь спектр необхідних послуг.

14 лютого 2018 року в експлуатацію було введено відремонтоване акушерсько-гінекологічне відділення. Вартість проведених робіт становила близько 4 млн. грн. – це кошти районного бюджету та спонсорські, за сприяння народного депутата з державного бюджету розпорядженням Кабміну виділено 1 млн. 720 тис. грн., за які закуплено сучасне обладнання (дихальний апарат, монітор для новонароджених, УЗД-апарат та ін.).

- Дуже важливо, щоб район і місто створили комплексний підхід для вирішення медичних питань, - наголосив Владислав Скальський. - Потрібно визначитись щодо майбутньої спільної роботи обох закладів, які мають бути відповідним чином спеціалізовані і доповнювати один одного. Має передбачатись і госпрозрахунок і активна співпраця з НСЗУ.

Обговорювалось питання незадовільної роботи котельні, яка не забезпечує необхідного температурного режиму.

Відповідаючи на питання представників ЗМІ щодо того чи має намір обласна влада допомогти закладу у вирішенні фінансових проблем, адже заборгованість до кінці року по виплаті заробітної плати становить 7,5 млн., керівник ОДА сказав, що детально вивчить дану проблему і визначиться найближчим часом.

Коментуючи свій візит до районної лікарні, Владислав Скальський зазначив, що знайомиться з закладами охорони здоров’я для того, щоб мати власне розуміння ситуації при створенні ефективної мережі закладів охорони здоров’я по області.

Загалом, Владислав Скальський підкреслив: «Щоб спрогнозувати  долю закладу: чи зможе він працювати в ролі  окружної лікарні -  недостатньо півгодинного візиту. Та й мета сьогоднішньої поїздки  інша – я хотів отримати візуальне підтвердження того, що вже зроблено і що ще потрібно зробити .  Також цікаво побачити, яким чином ті люди, які тут працюють  відносяться до того,що вони роблять».

                            

                            

                            

                            

                            

                            

                            

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація