Вокальний колектив «Чарівниця» відзначив 15-річний ювілей

9 вересня у с. Вернигородок відбулося свято приурочене 15-ій річниці з дня заснування вокального колективу «Чарівниця» Вернигородоцького будинку культури. Учасниці жіночого ансамблю веселили глядачів дотепним гумором, виконували запальні танці та чарували співом.
Теплими словами вдячності та приємними подарунками привітали «Чарівниць» сільський голова Гуп’як В.П., СТОВ «Вернигородоцьке» Корбут В.Б. та приватний підприємець Савюк І.В., який ніколи не стоїть осторонь у наданні допомоги при проведенні святкових заходів села. 
На свято були запрошені учасниці вокального колективу, що діяв при будинку культури раніше ,яким вручили квіти та подарували вітальну пісню.
Запрошені на свято гості – вокальний ансамбль « Черемшина» с. Білопілля (керівник Віра Слончинська) привітав колектив «Чарівниця» святковим тортом та заспівав українські пісні.
Всі глядачі щиро дякували «Чарівниці» за створений відпочинок, чудовий настрій та за смачні страви, приготовлені колективом ансамблю, якими вони пригощали присутніх.

 

                                                                                                                                                «Мистецька Козятинщина»

                                                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація