Як не піддаватись стресу в умовах довготривалого карантину

Сьогодні, у період всесвітньої пандемії коронавірусу, варто пам'ятати, що інфекція може впливати на нас не лише фізично, а й психологічно. Людство охопила паніка та тривога, які можуть призвести до стресу або викликати депресивні реакції.

У стані стресу прогресують наші емоційні переживання: підвищується дратівливість, виникає відчуття занепокоєння, погіршується увага та пам’ять, порушується сон. Також, стрес може значно вплинути на продуктивність людини, оскільки в деяких випадках виникає відчуття втоми та апатія, головний біль та напруженість у м'язах, надмірний чи знижений апетит.

 Як не піддаватись стресу та подолати пригнічений настрій в у мовах карантину?

Насамперед необхідно зрозуміти, що цілком нормально відчувати занепокоєння, страх, сум, переляк, розгубленість, безпорадність. Знайте, що не тільки ви переживаєте такі емоції.

Спілкуйтеся за допомогою онлайн сервісів із людьми, які можуть підтримати та заспокоїти.

Інформацію про інфекцію отримуйте лише з перевірених джерел: Міністерство охорони здоров'я УкраїниЦентр громадського здоров'яДержпродспоживслужба тощо.

Харчуйтеся збалансовано, згідно з принципами здорового харчування, їжте овочі та фрукти. Відкрийте для себе нові кулінарні рецепти. 

Оберіть для себе комплекс щоденних фізичних вправ.

Займайтеся тим, що приносить вам задоволення та заспокоює: читайте книжки, дивіться сімейні чи романтичні фільми, приділіть час своєму хобі.

Приділіть увагу саморозвитку: пройдіть онлайн-курси та отримайте нові знання, почніть вивчати або вдосконалюйте свої знання іноземної мови, спробуйте себе у чомусь новому.

Зробіть своє помешкання затишним та комфортним, влаштуйте генеральне прибирання та позбудьтесь зайвих непотрібних речей.

Поставте собі за мету вийти з карантину кращою версією себе! Будьте здорові!

 

ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація