Як вибрати якісну та безпечну штучну ялинку?

З кожним роком штучні ялинки набувають все більшої популярності та попиту серед споживачів і це не дивно, адже вони мають низку переваг: 

Дизайн: Ви можете вибрати штучну ялинку будь-якого розміру та кольору, асортимент Вас приємно вразить.

Довговічність: якісна штучна ялинка може прослужити Вам 10-15 років за умови правильної експлуатації, до того ж, це є надзвичайно вигідною інвестицією.

Легкість у догляді та чистота оселі: штучну ялинку можна легко мити, а голки зі штучної ялинки не обсипаються і Вам не доведеться робити кожного дня прибирання та чистити килими. 

Збереження природних ресурсів: хвойні дерева ростуть багато років, а потім прикрашають наш будинок всього декілька тижнів - це є недоцільним використанням природних ресурсів.

На що варто звернути увагу, щоб вибрати якісну та безпечну для здоров'я ялинку? Перш за все - на матеріал, з якого вона виготовлена: 

Литі ялинки з поліетилену служать десятиліття, мають найбільш реалістичний вигляд та є абсолютно безпечними, але й коштують дорожче інших варіантів.

Ялинки з полівінілхлориду (ПВХ) також дуже привабливі і реалістичні, стійкі до займання, більш демократичні за ціною, але не такі зносостійкі. 

Ялинки з волосіні дуже пухнасті та через маленьку товщину голок виглядають менш реалістично, такі ялинки не можна назвати зносостійкими та вогнетривалими, але вони також користуються попитом завдяки низькій вартості. Якщо Ви вирішили придбати таку ялинку - будьте обережними з бенгальськими вогниками, гірляндами та розташовуйте ялинку подалі від батарей і систем теплопостачання.

Коли Ви визначились з різновидом матеріалу штучної ялинки - понюхійте її голки та стовбур, тому-що якісні вироби не повинні мати різкий хімічний запах. Проведіть рукою по "хвої" ялинки, вона має бути тверда та пружна, а також міцно закріплена. 

Зверніть увагу на підставку, вона повинна бути стійкою та бажано металевою!

Обов'язково попросіть у консультанта сертифікат якості, який би свідчив про те, що штучна ялинка не містить шкідливих речовин (формальдегідів, фенолу) та є вогнестійкою. Також, на етикетці обов'язково має бути вказана фірма-виробник, країна та дата виготовлення.

 

 

Головне управління

Держпродспоживслужби

у Вінницькій області

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація