Яскраве районне свято до Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї

Травень є найкращим та найчарівнішим за весь рік - блакить неба наповнюється пташиним співом, у трави і квіти убирається наша родюча земля, дні наповнюються радістю і сонячним промінням. А із весною до нас приходить чи не найпрекрасніші свята - День Матері та День сім’ї.

Чудове святкування з такої нагоди відбулось в актовому залі Вівсянецької школи, на якому поздоровили жінок, які з гордістю несуть найблагородніше звання на землі – бути  мамою, берегинею роду, хранителькою домашнього вогнища.

Багатодітних матерів із Вівсянецької  територіальної громади вітали та відзначали подяками та подарунками

На святі  також відзначили та привітали батьків, які подарували сім’ю дітям - сиротам та дітям позбавленим батьківської опіки.

«Дуже радісно від того, що прекрасні традиції святкування та вшановування наших дорогих матерів, бабусь, дружин продовжуються, і будуть існувати завжди, і велику честь має наша сільська рада, що  цьогоріч районне свято відзначається на Вівсяницькій землі», – сказала сільський голова Тетяна Ціпцюра.

По завершенню урочистих зборів відбувся святковий концерт за участі аматорів сцени району, які подарували присутнім чудові пісні про матір про родину, про те тепло, яке зігріває кожного протягом життя.

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація