З 1 квітня розпочинається місячник здачі зброї

Відповідно до Доручення ГУНП на території України з 01.04.2019  по 30.04.2019 року проводиться загальнодержавний місячник добровільної здачі вогнепальної нарізної, гладкоствольної, газової, холодної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів.

Під час проведення цього заходу Козятинським ВП приймає від організацій, населення зброю, боєприпаси, вибухові речовини, які зберігаються без відповідних на це дозволів.

Громадяни, які добровільно здали в Козятинське ВП незаконно зберігаємо зброю, боєприпаси, вибухові речовини під кримінальну та адміністративну відповідальність не підлягають.

Зброя, яка підлягає реєстрації в поліції(мисливська нарізна, гладкоствольна, газова) після перевірки та відсутності даних про причетність до злочинів, може бути зареєстрована громадянами України відповідно до чинного законодавства.

Громадяни, у яких працівниками поліції буде виявлено та вилучено вогнепальну нарізну, і гладкоствольну, газову зброю, боєприпаси та вибухові матеріали підпадають під кримінальну та адміністративну відповідальність:

Ст. 263 Кримінального кодексу України та ст. 190,195-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Ст. інспектор з КОЗ у СДС 

Козятинського ВП ГУНП

у Вінницькій області, капітан поліції                                       Я.Вовк    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація