З 1 серпня усі державні закупівлі мають здійснюватись через електронну систему ProZorro

1 серпня цього року вступає в дію другий етап Закон України «Про публічні закупівлі», що передбачає обов’язкове використання електронної системи ProZorro у всіх державних закупівлях.

Закон набрав чинності з 19.02.2016 року і має на меті оптимізацію процедури закупівель, підвищення рівня прозорості та відкритості здійснення закупівель, рівня конкуренції у сфері публічних закупівель та зниження рівня корупції шляхом запровадження системи електронних закупівель та електронної системи оскарження, підвищення професійності закупівельників.

 Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади через систему авторизованих електронних майданчиків Законом України «Про публічні закупівлі» передбачені з 1 квітня 2016 року – для центральних органів виконавчої влади та замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, а для всіх замовників – з 1 серпня 2016 року.

Відповідно до частини першої статті 2 Закону цей Закон застосовується:

- до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт -1,5 мільйона гривень;

- до замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт – 5 мільйонів гривень.

Даним законом також передбачена можливість створення централізованих закупівельних організацій та здійснення закупівель уповноваженими особами замовника.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація