З 1 травня 2016 року підвищено мінімальний розмір пенсії

Згідно Закону України « Про Державний бюджет України на 2016 рік» з 1 травня 2016 року змінюються розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Таким чином, мінімальний розмір пенсійних виплат зросте на 56 грн., або на 5 відсотків і становитиме 1130 грн.

Відповідно з цим підвищенням зростуть і складові розмірів пенсій, які визначаються  виходячи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність а саме збільшаться мінімальні розміри пенсій інвалідам війни, виплати передбачені Законом України «Про статус  ветерані війни, гарантії їх соціального захисту», розміри державної  соціальної допомоги на догляд інвалідам війни, розміри підвищень, передбачених Законом України « Про жертви нацистських переслідувань», розміри додаткової пенсії призначеної відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»., пенсій за особливі заслуги перед Україною.

Перерахунок пенсій буде проведено тільки для не працюючих пенсіонерів у автоматичному режимі за матеріалами пенсійних справ, що не потребує додаткових звернень громадян.

Кошти для проведення збільшених виплат передбачено бюджетом Пенсійного фонду на 2016 рік, що дасть можливість повного фінансування пенсій згідно встановлених графіків.

На даний час Козятинське об’єднане управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області забезпечує своєчасну виплату пенсій 20280 жителям міста та Козятинського району, для чого щомісячно направляється 31,3 млн. грн. 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація