З 90-річним ювілеєм привітали заслуженого працівника сільського господарства України Леоніда Переяславського

19 березня поважну дату – 90-річний ювілей відзначив ветеран сільськогосподарської праці,  заслужений працівник сільського  господарства України Переяславський Леонід Максимович.

Привітати ювіляра завітализаступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, керуючий справами виконавчого апарату Анатолій Колісний та голова райкому профспілки працівників АПК Микола Купчик.

Гості вручили Леоніду Максимовичу Почесну грамоту районної ради за багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток сільського господарства району та з нагоди 90-річного Ювілею, грошову винагороду, побажали довгих літ життя при доброму здоров’ї, поваги від оточуючих, тепла і затишку у родині.

У сільськогосподарській галузі Леонід Переяславський пропрацював 57 років. За його плечима славний трудовий шлях, який є взірцем самовідданої праці на благо району. Однак, не дивлячись на високі та відповідальні посади, він завжди був простим і людяним.  І нині його пам’ятають як умілого господарника, талановитого організатора.

Історії життя гарних людей повинні надихати нові покоління та бути прикладом для наслідування. Нехай все зроблене Вами повертається до Вас сторицею.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація