З Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, 

депутати всіх рівнів,голови територіальних громад!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування

Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, чудових організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей. Вам випала почесна і, водночас, відповідальна місія – представляти й відстоювати інтереси наших громад, захищати їх право на повноцінний розвиток і добробут. 

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого регіону і держави.

Слова подяки цього дня звучать для ветеранів самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування на Козятинщині.

Від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, миру, щастя, родинного затишку, благополуччя та злагоди, щоб результати нашої праці були плідними, а плани та сподівання здійснювалися та увінчувалися успіхом!Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

 

 

Заступник голови районної ради                 Анатолій ЗАДОРОЖНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація