З керівниками комунальних закладів обговорено виконання наданих доручень

5 лютого голова районної ради Віктор Слободянюк провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та установ галузі охорони здоров'я, культури  та соціального захисту.В ході засідання голова ради перевірив виконання доручень, які були надані під час минулого засідання, а керівники озвучили ряд проблемних питань щодо поточної роботи.

Заступник начальника відділу освіти Тетяна Боднар поінформувала щодо укладення договорів з Козятинською ЦРЛ, ЦПМСД та відділом лабораторних досліджень на проходження працівниками закладів освіти медичних профглядів.

Віктор Слободянюк розглянув розрахунки по коштах на 2020 рік, надані відділом освіти, та наголосив на необхідності їх уточнення.

Очільник органу місцевого самоврядування звернув увагу, що відповідно ЗУ «Про середню освіту» керівники шкіл до 1 липня мають укласти контракти із засновником шкіл. Тож районною радою буде складено графік, відповідно якого буде проходити процедура укладення контрактів.

Також Віктор Миколайович звернув увагу на необхідність перегляду та оптимізації штату методкабінету відділу освіти, який, до речі, є одним з найбільших в області, а його утримання здійснюється з районного бюджету та доручив поінформувати щодо створення на його базі центру професійного розвитку медпрацівників.

Головному лікарю Козятинської ЦРЛ Олександру Кравчуку доручено зосередитись над виконанням рекомендацій директора департаменту охорони здоров’я ОДА Людмили Грабович по осучасненню відділення надання екстреної медичної допомоги. Олександр Миколайович зауважив, що від оперативності виконання усіх вимог, які ставляться до матеріально-технічної бази опорної лікарні, залежить централізоване придбання такого обладнання як комп’ютерний томограф за кошти державного бюджету. Віктор Слободянюк зазначив, що при розподілі додаткових коштів основна увага буде зосереджена саме на районній лікарні з метою вчасного завершення ремонтних робіт та укладення договору з НСЗУ.

Головний лікар районного ЦПМСД Валентина Лобченко поінформувала щодо виконання доручення по залученню коштів громад на співфінансування ФАПів. Козятинська сільська рада розгляне дане питання на сесії; Збаразька сільська рада не фінансуватиме ФАП, оскільки там немає працівника; фінансування поки що немає і від Кордишівської сільської ради. Валентина Петрівна також звернула увагу на низький рівень підписання декларацій з сімейним лікарем по с.Козятин та с.Іванківцях. Віктор Слободянюк порадив взяти участь у загальних зборах громадян по тих населених пунктах, де є проблеми з підписанням декларацій. Також В.Лобченко доручено оформити акт невідповідності по проекту будівництва Білопільської амбулаторії. Варто зазначити, що підрядником до цього часу не надано акти виконаних робіт та акти скритих робіт.

Головний лікар районної стоматполіклініки Андрій Пірожок поінформував про необхідність в закупівлі для лікарів комп’ютерів та програмного забезпечення, що є умовою для укладання угоди з НСЗУ. Віктор Слободянюк  доручив Андрію Анатолійовичу надати розрахунки даної потреби.

Завідувач районної аптеки «Надія» Наталія Свідерська поінформувала, що роботу аптеки налагоджена, на даний час є запас медикаментів на 425 тис.грн. Голова ради наголосив, що до логічного завершення потрібно довести питання отримання ліцензії на роботу аптечного пункту в поліклініці районної лікарні.

Керівник районного терцентру Василь Матвійчук розповів, що до кінця тижня буде підписано договір з районною лікарнею по медичних профоглядах працівників. За дорученнями голови ради було здійснено об’їзд сільських рад, які не уклали  договір на утримання медико-соціальних відділень. Віктор Слободянюк подякував Василю Григоровичу за належне виконання заходів по пожежній безпеці у пансіонаті с.Вівсяники.

Завідувач Трудового архіву Тетяна Іщук поінформувала, що Козятинська сільська рада відмовляється надавати субвенцію на утримання установи, хоча жителі громади постійно користуються послугами архіву.

З директором РДЮСШ «Колос» голова районної ради обговорив план дій по проблемному питанню реконструкції спортивної зали. Зокрема Віктор Миколайович зазначив, що для вивчення стану реконструкції створить комісію із залученням представників правоохоронних органів та представників облдержадміністрації, адже через обласний бюджет на даний об’єкт спрямовувались кошти ДФРР.

Директору РК ЗОВ «Пролісок» Олександру Бортнику надано доручення опрацювати заходи програми розвитку матеріально-технічної бази закладу, в тому числі будівництва в дитячому таборі басейну.

Директора КЗ «Музей Хліба с.Білопілля» Сергій Рибачук наголосив на потребі додаткового виділення коштів для утримання закладу та належної підготовки до щорічного свята «Народу вічний оберіг», зазначив, що потрібно встановити дороговкази до музею.

Усім керівникам комунальних установ та підприємств голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив на необхідності регулярно звітувати про фінансово-господарську діяльність.

За підсумками обговорення було визначено конкретні шляхи щодо подальшої ефективної роботи закладів комунальної власності.

                       

                       

                       

                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація