З нагоди Дня Соборності України відбулось покладання квітів до пам’ятника М. Грушевському

22 січня 1919 року Український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, яке втілилося у підписанні Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Ось, уже протягом 99 років, ми, щорічно, відзначаємо цей день, як свято демократичного єднання українців в Українській державі.

Тож сьогодні в м. Козятині відбулось покладання квітів до пам’ятника Михайла Грушевському, українському історику, громадському та політичному діячу, який зробив вагомий внесок у становлення Української держави. У заході взяли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, представники міської ради, громадських організацій, районних служб, молодь.

Акт Злуки був глибоко детермінований історично і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу. Він став могутнім виявом волі українців до етнічної й територіальної єдності, свідченням їхнього самоусвідомлення, важливою віхою процесу становлення нації. 

                                          

                                           

                                           

                                                         

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація