З нагоди професійного свята на Козятинщині відзначили залізничників

Нелегка і відповідальна праця залізничників має ключове значення для розвитку і стабільності країни, роботи промисловості та всіх сфер господарства держави. День залізничника, свято справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі працюють в чіткому безперебійному ритмі щодо виконання поставлених завдань.

4 листопада залізничники виробничих підрозділів Козятинської дирекції перевезень зібрались в міському будинку культури, щоб великою родиною відзначити День залізничника. Традиційно, це свято є значущим для усієї Козятинщини, бо залізниця – це та галузь, без якої неможливо уявити сьогодення нашого краю.

Варто згадати, що саме 4 листопада у далекому 1861 році, на територію сучасної України – до Львова – прибув перший потяг “Ярослав”, який з’єднував Відень, Краків, Перемишль і Львів.

Розпочався святковий захід з вітальних слів від начальника «Козятинської дирекції залізничних перевезень» Василя Буцероги та голови територіальної профспілкової організації Південно-Західної залізниці Анатолія Вільчинського, які відзначили, що успішна робота залізничного транспорту залежить, в першу чергу, від сумлінної роботи його працівників. Наголосили, що залізничники Козятина – це  фахівці найвищої кваліфікації, справжні професіонали, які добре знають  та люблять свою справу, побажали щастя, міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, професійних здобутків, безперебійної роботи залізниці, вручили грамоти та подарунки.

З віншуваннями до невтомних трудівників – працівників сталевих магістралей звернулись заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та голова райдержадміністрації Юрій Слабчук.

- Завдяки високому професіоналізму, майстерності та особистій відповідальності працівників залізниці галузь невпинно розвивається, підвищується якість перевезень, - зазначив Анатолій Задорожнюк. - Щирих слів подяки заслуговують всі залізничники нашого краю. Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, душевного спокою, тепла від рідних та друзів, трудового натхнення та успіхів в роботі.

Кращим працівникам посадовці вручили Грамоти райдержадміністрації  та районної ради, а також грошові винагороди.

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація