З нагоди професійного свята вітали працівників лісового господарства району

Ліс – це наше споконвічне багатство і ми повинні про нього дбати та постійно працювати над відновленням лісового фонду. Тому поряд із багатьма професіями професія лісника займає почесне місце.
Напередодні свята віншування від керівництва та представників влади приймав колектив ДП«Козятинський райагроліс».
З вітальним словом до колег звернувся директор підприємства - Андрій Семенюк, який розповів про його діяльність, головні напрями ведення лісового господарства та привітав працівників, які щодня стоять на сторожі природного лісового багатства Козятинщини, примножують та зберігають його, а також передав грамоти від керівництва ВОКСЛП «Віноблагроліс».
Щиро поздоровив людей благородної і поважної професії помічник голови районної ради Ігор Джус, подякувавши за невтомну працю і самовідданість, значний вклад у справу збереження, примноження, дбайливого і раціонального використання лісу – найбільшого природного багатства, побажав щастя, здоров’я, благополуччя та професійних успіхів.
З вітальним словом звернувся також заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський.
За високоефективну роботу, особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва, охорону та відтворення лісових і мисливських багатств України та з нагоди Дня працівника лісу кращих представників галузі нагороджено спільними грамоти райдержадміністрації, районної ради та подарунковими сертифікатами.

              

                

               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація