З нагоди професійного свята вітали працівників лісового господарства району

Ліс – це наше споконвічне багатство і ми повинні про нього дбати та постійно працювати над відновленням лісового фонду. Тому поряд із багатьма професіями професія лісника займає почесне місце.

Напередодні свята віншування від керівництва та представників влади приймав колектив ДП«Козятинський райагроліс».

З вітальним словом до колег звернувся директор підприємства  - Вадим Сичов, який розповів про його діяльність, головні напрями ведення лісового господарства та привітав працівників, які щодня стоять на сторожі природного лісового багатства Козятинщини, примножують та зберігають його.

Щиро поздоровили людей благородної і поважної професії Богдан Васюта – начальник відділу лісового господарства, охорони й захисту лісу ВОКСЛП «Віноблагроліс» та помічник голови Козятинської районної ради Ігор Джус, подякувавши за невтомну працю і самовідданість, значний вклад у справу збереження, примноження, дбайливого і раціонального використання лісу – найбільшого природного багатства, побажали щастя, здоров’я, благополуччя та професійних успіхів.

Під час урочистостей були відзначені кращі працівники підприємства. 

За сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток дочірнього підприємства «Козятинський райагроліс» та з нагоди святкування професійного свята – Дня працівників лісу відзначено Подякою Козятинської районної ради та грошовою винагородою лісника обходу №3 ДП «Козятинський райагроліс» Миколу Пизюка.

Також лісників відзначено грамотами керівництва ВОКСЛП «Віноблагроліс», управління спільної комунальної власності області та профкому.

На сьогоднішній день загальна площа земель лісового фонду ДП «Козятинський райагроліс» складає 1560 га. У 2017 році посаджено лісових культур на загальній площі 6,9 га, минулого року створено меліофонду 21,7 га, лісових культур висаджено 7,8 га. Такі показники є одними з найбільших в області. Суттєвих змін у динаміці площ земель лісового фонду за поточний період (з 2016 по 2017 роки) не відбулося. За 2017 рік реалізовано 1427 м3 деревини. Було проведено лісопатологічне обстеження та закладено 2 дослідні ділянки щодо масової гибелі хвої.

                                                                   

                                            

Згідно розпорядження голови районної ради Подяками з нагоди професійного свята та грошовими винагородами також відзначено працівників Козятинського лісництва ДП «Хмільницьке лісове господарство» -  старшого майстра Сергія Завида та майстра обходу №1 Юрія Романчука.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація