З посмішками, танцями і піснями у «Проліску» розпочалась перша зміна

Один з найкращих видів відпочинку для дітей, як правило, пропонують оздоровчі табори, де кожен вільно почуває себе в колі своїх однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, загартовується, цікаво та з користю проводить час.
Щороку школярі району з нетерпінням чекають літа, щоб нарешті повернутись до дитячого оздоровчого табору «Пролісок», що у мальовничому селі Йосипівка, який гарантує заряд гарного настрою та незабутні враження на весь рік.
Сьогодні, 21 червня, у «Проліску» відбулось відкриття першої табірної зміни, яка розпочалась 15 червня і триватиме до 5 липня. На урочисту лінійку вихованці табору крокували весело й завзято з речівками й девізами. 92 пролісят поселились в таборі ще тиждень тому і вже встигли здружитись.
Привітав дітей з початком літнього відпочинку голова районної ради Віктор Слободянюк, побажавши приємно та активно провести час, незабутніх пригод, яскравих емоцій, нових друзів та вручив подарунки.
Долучились до вітань начальник відділу освіти Аліна Діденко та керуючий справами апарату райдержадміністрації Юрій Студоляк.
За традицією під час урочистої лінійки відбулась перекличка загонів, яких на першій зміні 4. Загони презентували свої назви, девізи та речівки. Після чого було піднято Державний Прапор України під звуки Гімну.
Діти продемонстрували гостям танцювальний флеш-мою із запальними рухами та співали пісень.
За словами керівництва табору на дітей чекає насичена програма, яка включає в себе безліч конкурсів, квестів, спортивних змагань, що мають на меті розвиток інтелектуальних, творчих здібностей та фізичних можливостей.

                 

                         

                         

                         

                                                      

                                                      

                        

                        

                        

                        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація