З професійним святом привітали представників органів місцевого самоврядування

День місцевого самоврядування відзначається 7 грудня, починаючи від 2000 року. Це свято доби незалежності і є знаковою віхою у становленні Української держави та підкреслює значимість інституту демократичного суспільства.

День місцевого самоврядування – це впевнений крок у відродження добрих традицій та цінностей громади, яка в усі часи об’єднувала і згуртовувала людей на добрі справи.

Тож урочиста подія зібрала в святковій залі тих, хто представляє інтереси жителів району у вирішенні найскладніших життєвих питань, забезпечує позитивні зміни в суспільстві, гарантує стабільний розвиток рідного краю. Мова йде про депутатів всіх рівнів, голів сільських, селищних рад, ОТГ, представників органів місцевого самоврядування - усіх, хто так чи інакше причетний до цієї роботи. Саме за цими людьми стоїть велика громада Козятинщини зі своїми надіями і сподіваннями.

З вітальною промовою до присутніх звернувся заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, зазначивши, що сьогодні, в непростий час реформи місцевого самоврядування, місцеві ради покликані виконувати волю громад та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі. Щиро подякував тим, хто самовіддано працює на благо територіальної громади, представляє її інтереси, і тим, хто сумлінно виконує обов’язки та обіцянки перед людьми, а також побажав депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, ветеранам галузі міцного здоров’я, щастя, нових професійних здобутків, оптимізму, наснаги та родинного затишку у кожній родині. 

Приєднався до вітань з нагоди Дня місцевого самоврядування голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, побажавши людського щастя, оптимізму і непохитної віри у щасливе майбутнє рідного краю та всієї України.

Після урочистих слів вітань відбулась урочиста церемонія нагородження. Посадовці вручили подарунки колективам усіх сільських та селищних рад району.

За високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджено Грамотою Козятинської районної ради, Козятинської районної державної адміністрації та грошовою винагородою кращих працівників місцевого самоврядування і депутатів районної ради.

  Дякуючи за співпрацю та зі щирими словами привітань на урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування на Козятинщині, за дорученням Петра Юрчишина, завітала його дружина Любов Ярославівна:

- У світі багато професій, які вимагають високого професіоналізму й досвіду. Але, мабуть, тільки робота в органах місцевого самоврядування потребує такої всебічної обізнаності, такого глибокого вивчення різноманітних сфер життєдіяльності, - зазначила почесна гостя.

Любов Ярославівна вручила Грамоти Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України депутатам Козятинської районної ради директору ТОВ «Рикон» Юрію Рибаку та голові СФГ «Лоза» Василю Демидюку, а також Подяки від народного обранця  ветеранам районного самоврядування.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної профспілки працівників державних установ Анатолій Колісний та вручив Грамоти райкому профспілки.

Чудове музичне вітання винуватцям свята подарував вокальний гурт «Струни серця» РБК.

                      

                      

                      

                      

                      

                      

                      

                      

                      

                      

                     

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація