З робочим візитом Козятинську ЦРЛ відвідала Людмила Грабович

4 лютого начальник Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмила Грабович в рамках інспективного візиту побувала в Козятинській центральній районній лікарні.

Людмила Олексіївна оглянула приймальне відділення лікарні, поспілкувалась з головним лікарем Олександром Кравчуком та головою районної ради Віктором Слободянюком.

Начальник Департаменту ОДА проінспектувала готовність відділення надання екстреної медичної допомоги районної лікарні, як опорного закладу охорони здоров’я області, надала свої рекомендації щодо його удосконалення.

Нагадаємо, що 30 січня на всеукраїнській селекторній нараді з керівниками обласних державних адміністрацій Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зазначив, що цього річ буде обладнано 200 приймальних відділень в лікарнях, які Уряд визначив у регіонах як опорні. Приймальні відділення опорних лікарень матимуть  однаковий дизайн, будівельно-ремонтні роботи проводитимуться на місцевому рівні, а обладнання закуплять централізовано.

Владислав Скальський відмітив, що на Вінниччині наразі є необхідність реконструкції приймальних відділень 7 лікарень із 10, які визначені  опорними лікувальними закладами.

               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація