З робочим візитом на Козятинщині побував голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський

 

 Сьогодні, 6 листопада, голова Вінницької ОДА Владислав Скальський  побував у Козятинському районі зі своїм першим робочим візитом.

В рамках поїздки Владислав Володимирович спільно з головою районної ради Віктором Слободянюком та головою райдержадміністрації Юрієм Слабчуком відвідав Білопільську сільську амбулаторію загальної практики сімейної медицини - одну із 15 амбулаторій, будівництво яких цьогоріч  завершується в області на умовах співфінансування державного та місцевих бюджетів.

Голова ОДА оглянув приміщення амбулаторії та ознайомився із житловими умовами для лікаря (квартири), позитивно оцінивши темпи та якість виконаних робіт у приміщенні Білопільської амбулаторії. Під час спілкування із завідувачем Білопільської АЗПСМ Олегом Гнатишиним цікавився найпоширенішими причинами звернень пацієнтів, кількістю підписаних декларацій. Наразі лікар працює 2 місяці. Всього укладено 1998 декларацій. Також Владислав Скальський перевірив з’єднання з Інтернетом та зазначив, що якість зв’язку достатня  для впровадження телемедицини.

Білопільська  АЗПСМ забезпечена всім необхідним обладнанням згідно табеля оснащення та  забезпечуватиме  повний перелік послуг первинної медико-санітарної допомоги. 

Медичні послуги у новій  амбулаторії надає 1 сімейний лікар (є 2 штатні посади), 2 медсестри загальної практики-сімейної медицини, медреєстратор, 1 водій та одна молодша сестра. Передбачений службовий автомобіль «РЕНО-ДАСТЕР».

«На перший погляд усі роботи виконані якісно, серйозних зауважень немає», - підкреслив Владислав Скальський. – Тут у мене набагато більше причин  посміхатись - бачу якість виконаних робіт та готовність об’єкта. Молодий лікар уже 2 місяці працює і набирає свою базу декларацій. Я впевнений, що саме така форма роботи  має бути головною для первинної ланки. З огляду на те, що це державна ініціатива, враховуючи сппівфінансування з місцевого бюджету та забезпечення транспортом, я вважаю, що це гарна нагода для того, щоб шукати спільні рішення в інтересах усієї громади.

У спілкуванні з керівником ОДА головний лікар РМЦ ПМСД Валентина Лобченко відзначила вдалу співпрацю з районною владою та сільськими радами, завдяки чому вдалось зберегти мережу ФП по району.

 

Довідково:

Білопільська амбулаторія загальної практики обслуговує 2702 жителів села Білопілля та ще восьми сіл Козятинського  району.

На будівництво Білопільської амбулаторії передбачено 9,72 млн  грн,  у тому числі:

за рахунок субвенції з державного бюджету - 8,75 млн грн;

співфінансування з місцевих бюджетів – 0,97млн грн.

З початку будівництва амбулаторії, станом на 01.11.2019 року освоєно коштів в сумі 8,86 млн грн, у тому числі:

- за рахунок субвенції з державного бюджету – 7,89 млн грн;

- співфінансування з місцевих бюджетів – 0,97  млн грн .

Крім того, для забезпечення Білопільської амбулаторії закуплено службовий автотранспорт вартістю  552,38 тис грн , із них:

- за рахунок субвенції  з державного бюджету – 500,00 тис грн;

- співфінансування з місцевих бюджетів – 52,38  тис. грн .

Замовником по будівництву амбулаторії виступає Департамент будівництва містобудування та архітектури облдержадміністрації.

Відповідно до проведеного тендеру, будівництво проводить МКП «АДС».

                           

                       

                           

                           

                           

                           

                           

 

 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація