За ініціативи районної влади завершено капітальний ремонт дороги під»їзду до міста

На засіданні 23 позачергової сесії районної ради було перерозподілено кошти у розмірі 300 тис.грн. по районній програмі «Ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення  Козятинського району на 2016-2020 роки» на районну раду  для завершення капітального ремонту частини місцевої дороги під’їзд до м.Козятин від а/д Кременець-Б.Церква протяжністю 2 км.

За словами голови районної ради Віктора Слободянюка на даний час виготовлена проектно-кошторисна документація, проведено необхідні експертизи, заключено договір із технічним наглядом, з підрядником.

- Ремонт дороги повністю завершено за 3 дні, - розповідає Віктор Миколайович. - На даний момент спільно з головою райдержадміністрації Юрієм Слабчуком, який висловив зацікавленість у якнайшвидшому завершенні ремонту, ми вишуковуємо кошти для до співфінансування виконаних робіт на даному об’єкті, вартість яких склала майже 990 тис.грн. Близько 15 тис. вартувало виготовлення проектно-кошторисної документації та технагляду.

Прикро, що перерозподіл коштів тягнувся дуже довго, адже це призвело до нанесення значних збитків районному бюджету внаслідок здорожчання ремонту даного відрізку дороги. Ще навесні, коли планувався розподіл, орієнтовна вартість робіт склала б 700 тис.грн., але у зв'язку з підвищенням цін на бітум та пальне, сума необхідних для завершення ремонту коштів значно зросла. Тож незрозуміло хто і з якою метою беріг ці гроші.

Наразі розіслано листи та ведуться перемовини з тими, хто завдає найбільше шкоди під’їзним дорогам до міста Козятина та й загалом по Козятинському району. Яскравим прикладом  є ТОВ «СОКА Україна», куди автомобілі великої вантажопід’ємності доставляючи сировину, практично знищили даний відрізок шляху. У зв’язку із встановленням знаку про обмеження навантаження на вісь 5,5 т. вага транспорту зменшилась, але все одно значно перевищує обмеження, на що реагуватимуть правоохоронні органи, яким дане доручення головою районної ради щодо контролю руху відповідно встановлених знаків.

Також слід відмітити, що значне навантаження на дорожнє покриття здійснюють автомобілі, які прямують до ТОВ «Зернокомплекс «Сиваш» та ТОВ «Елеваторна компанія «Кусто Агро», маючи вагу 40-50 т. За словами Віктора Миколайовича той, хто завдає шкоди дорогам, має приймати участь у співфінансуванні їх ремонту та приведення до належного стану. Лише у такому випадку будуть зняті обмежувальні знаки. Якщо існуватимуть партнерські стосунки між владою і бізнесом, але в інтересах громади Козятинського району, тоді всі питання будуть вирішені.

                   

                    

                    

                    

                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація