За результатами досягнень 2016 року нагороджено кращих спортсменів, тренерів та команди Козятинщини

3 травня відбулось підсумкове засіданні колегії сектору молоді та спорту щодо досягнень за 2016 рік, участь в якому взяв голова районної Віктор Слободянюк та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський.

На засіданні було розглянуто наступні питання порядку денного:

         - Про підсумки роботи фізкультурно-спортивних організацій у 2016 році та заходи щодо покращення фізкультурно-оздоровчої роботи, спортивної роботи. (Швець В.С.)

         - Про результати навчально-спортивної роботи Козятинської РДЮСШ «Колос» та участі в обласних і Всеукраїнських змаганнях у 2016 році. (Полюн А.А.)

         - Про підсумки проведення 69-ї районної спартакіади школярів та участі в спартакіаді школярів Вінницької області 2016 року.(Козюк Є.Б.)

        У своїй промові завідувач сектору молоді та спорту Валерій Швець поінформував про проведені заходи та досягнення спортсменів району у 2016 році.

Спортсмени Козятинщини взяли участь в 42 міжнародних, всеукраїнських обласних змаганнях з олімпійських видів спорту: чемпіонатах України з легкої атлетики та жіночого футболу, обласних сільських спортивних іграх, змаганнях чемпіонату та Кубку області з волейболу (чоловіки, жінки), легкої атлетики, футболу (чоловіки, жінки),  змаганнях обласної волейбольної і футбольної дитячих ліг, обласних змаганнях Всеукраїнського футбольного фестивалю «Золотий Колосок!».

                                                                                 

Проведено змагання серед школярів з футболу, легкої атлетики та волейболу до Олімпійського дня (4708 учасників), Олімпійського тижня та Дня фізичної культури та спорту з (4500 учасників).

В обласному рейтингу з олімпійських видів спорту Козятинський район здобув 1986,25 очок і посів третє місце серед команд І групи районів, а в обласному рейтингу з неолімпійських видів спорту -  346 очок і десяте місце серед команд І групи районів.

До успішних виступів в  обласних сільських спортивних іграх долучались спортсмени та команди територіальних громад району. Серед 108 сільських та селищних рад області найкращий показник у Сестринівської територіальної громади – 7 місце, Махнівської – 36, Білопільської – 44, Самгородоцької – 47. Свою частку до призового місця внесли спортсмени Пляхівської, Непедівської, Кордишівської та Козятинської територіальних громад.

                                                            

Заслуговують на увагу організатори фізкультурно-спортивного руху, голови територіальних громад, керівники установ та підприємств, які активно сприяють розвитку спортивної інфраструктури в районі, не залишаються осторонь проблем зайнятості молоді оздоровчою діяльністю.

Після підбиття підсумків з вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Віктор Слободянюк, який підкреслив вагоме значення спорту для виховання здібного та активного покоління молоді, подякував усім, хто не уявляє свого життя без спорту та відстоює честь району на змаганнях, побажав спортсменам вдалих стартів, нових здобутків, яскравих перемог.                                                         

Потім відбулась приємна церемонія нагородження кращих фахівців, спортсменів, переможців та призерів районних змагань, активістів фізкультурно-спортивного руху.

Грамотою Козятинської районної державної адміністрації та Козятинської районної ради і грошовою винагородою нагороджено кращих спортсменів, тренерів та команди.
З олімпійських видів спорту: Чехівську Юлію, Пилявець Анну, Коломієць Христину, Ільницького Андрія, Ільницького Олександра, Павлову Марію, Підручного Вадима, Заїчко Христину, Шпадківську Марію, Репала Олександра. 
З неолімпійських видів спорту: Слончинську Людмилу, Козаченко Людмилу, Павлюк Наталію, Липського Вадима, Ковбія Вадима;
- Галицького Володимира Йосиповича, 
- Бабюка Миколу Володимировича,
- Зелінського Валерія Андрійовича;
- дівочу футбольну команду «Колос»;
- жіночу футбольну команду «Колос»; 
- юнацьку волейбольну команду.


Грамотою Козятинської районної державної адміністрації та Козятинської районної ради нагороджено призерів 23-х районних сільських спортивних ігор Козятинщини:
за І місце - Сестринівську територіальну громаду; 
за ІІ місце - Глуховецьку територіальну громаду; 
за ІІІ місце - Самгородоцьку територіальну громаду.

                                                           
Грамотою Козятинської районної державної адміністрації та Козятинської районної ради нагороджено призерів районної спартакіади державних службовців:
за І місце – відділ освіти Козятинської райдержадміністрації;
за ІІ місце – Козятинське відділення поліції;
за ІІІ місце –Козятинську ОДПІ.


Грамотою Козятинської районної державної адміністрації та Козятинської районної ради нагороджено кращих організаторів фізкультурно-спортивного руху: - Чашківського Франца Анатолійовича, Ткачука Геннадія Васильовича, Хрищенюка Андрія Леонідовича, Козюка Євгена Борисовича, Божка Володимира Мар’яновича, Шостаківського Віталія Івановича, Кривунець Наталію Василівну, Волинця Анатолія Миколайовича, Якубівського Юрія Геннадійовича, Левчука Романа Миколайовича, Ярмошевича Ігоря Миколайовича.

                                                         
За підтримку спортивних традицій та спортивно-обдарованої молоді, подякою Козятинської районної державної адміністрації та Козятинської районної ради нагороджено:
Левчука Анатолія Ігоровича – Сестринівського сільського голову;
Амонса Олександра Анатолійовича – Глуховецького селищного голову;
Чернипка Миколу Васильовича – Самгородоцького сільського голову;
Лопатюка Ярослава Станіславовича – Бродецького селищного голову;
Кузьмінського Павла Вікторовича - Махнівського сільського голову;
Романюка Олександра Петровича – Пляхівського сільського голову;
Якимчука Віктора Миколайовича – Білопільського сільського голову;
Свинарчука Віктора Васильовича – Йосипівського сільського голову;
Поліщук Майю Миколаївну – Переможнянського сільського голову;
Байду Івана Миколайовича – Кордишівського сільського голову;
Киричишина Володимира Григоровича – Миколаївського сільського голову; 
 Василюк Наталію Вікторівну – Махаринецького сільського голову.

                                                         
Кубком та грамотою сектору молоді та спорту Козятинської районної державної адміністрації нагороджено призерів районного місячника з благоустрою спортивних майданчиків «Спорт для всіх - спільна турбота»:
за І місце – Білопільська територіальна громада;
за ІІ місце – Махнівська територіальна громада;
за ІІІ місце – Махаринецька територіальна громада.


Грамотою сектору молоді та спорту Козятинської районної державної адміністрації нагороджено кращих організаторів фізкультурно-спортивного руху: Хуторну Ольгу Іванівну, Стецюка Сергія Сергійовича, Загороднюка Віктора Леонідовича, Янчука Ярослава Петровича, Яценка Юрія Вікторовича, Райську Катерину Сергіївну, Трончука Леоніда Васильовича, Юрчука Юрія Олексійовича, Поліщука Іллю Віталійовича, шульгу Володимира Івановича, Звєрєва Олександра Олексійовича.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація