Забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги

З метою забезпечення спрощення доступу громадян до безоплатної правової допомоги, розширення можливостей надання їм як первинної, так і вторинної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах, передбачено утворення та розвиток мережі дистанційних та мобільних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги для соціально-вразливих категорій громадян, зокрема таких осіб, як: особи з інвалідністю, люди похилого віку, люди з особливими потребами, ветерани війни, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, внутрішньо переміщені особи, а також для сільських жителів.

Так, протягом 2015-2016 років Козятинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено виїзні прийоми громадян у селах Білопілля, Вівсяники, Махнівка, Пляхова, Кашперівка, Кордишівка, Глухівці, Самгородок, Йосипівка, Вернигородок Козятинського району.

Усім вищезазначеним сільським радам надавалися методичні рекомендації, інформаційні листівки та плакати про діяльність центру, систему безоплатної вторинної правової допомоги.

У випадку необхідності місцевий центр здійснює виїзд до осіб з особливими потребами, осіб з інвалідністю, ветеранів війни, до дітей-сиріт, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах чи постраждали від збройних конфліктів, надається адресна правова допомога.

Для розширення доступу громадян до безоплатної правової допомоги працівниками місцевого центру постійно здійснюється налагодження співпраці з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, забезпечується реалізація спільних заходів.

Для більш детальної інформації можете звертатися до Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п'ятницю з 09-00 до 18-00 год. За адресою: Вінницька обл., м. Козятин, пров. Кондрацького, 1 А тел. (04342) 2-00-17, 2-02-07.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація