Загальні збори громадян в с. Махаринці

Традиційно, на початку року в населених пунктах Козятинщини відбуваються загальні збори громадян. 27 лютого було проведено схід села в Махаринцях. З громадою спілкувалися заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, голова райдержадміністрації Юрій Слабчук разом з заступником Ігорем Булавським, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Інна Ольбішевська, начальник Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду Юлія Галак.

На сході села були присутні активні громадяни територіальної громади, яким не байдужа доля села, члени виконкому, депутати сільської ради.

На початку засідання було продемонстровановідеоролик «Вінниччина - 2018. Є що сказати!», в якому відображено основні досягнення  області за різними галузями. 

Голова райдержадміністрації Юрій Слабчук ознайомив присутніх із соціально-економічним розвитком району за минулий рік.

Заступник начальника управління соціального захисту населення Інна Ольбішевська розповіла про порядок надання субсидій у готівковій формі, механізм інформування одержувачів субсидій.

Начальник Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Юлія Галак надала роз’яснення щодо проведення індексації пенсій у 2019 році.

Сільський голова Наталя Василюк прозвітувала про виконання програми соціально-економічного розвитку громади.

На території села станом на 01.01.2019 р. проживає 1545 чоловік. У 2018 році народилося 17 дітей, померло – 28 осіб.

Бюджет сільської ради за 2018 рік по дохідній частині виконаний в сумі 1958 тис. грн. ,  по видатках виконаний в сумі 1705 тис. грн.. Дохідна частина бюджету виконана, що забезпечило повне фінансування видатків.    Заборгованості по заробітній платі та енергоносіям не було.

Одними із проблемних питань є нестача коштів на вивезення сміття з несанкціонованих сміттєзвалищ, відсутність у достатній кількості робочих місць.

Наталія Вікторівна наголосила, що для підтримки функціонування механізму села, забезпечення його розвитку необхідна спільна ініціатива всіх жителів села, співпрацяз підприємствами, розташованими на території населеного пункту.

                          

                          

                          

                         

                          

                          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація