Заходи до 72-ї річниці визволення м. Козятина від фашистсько-німецьких загарбників

    З нагоди відзначення 72-ї річниці визволення м. Козятина від фашистських загарбників сьогодні, 28 грудня, відбувся мітинг та покладання вінків і квітів до  пам’ятного знаку героям-підпільникам І. Сербіну та Г. Кондрацькому,  пам’ятника танкістам-визволителям,  погруддя І. Н.Бойка та до меморіалу жертвам Другої світової війни.

    Участь у заходах взяли голова районної ради Віктор Слободянюк, міський голова Олександр Пузир, керуючий апаратом районної державної адміністрації Юрій Студоляк, представники ветеранських організацій, трудових колективів, громадськості міста та району.

                                               

                                               

   Під час урочистого мітингу біля меморіалу жертвам Другої світової війни Віктор Слободянюк привітав усіх присутніх  зі святом та зазначив: «День, коли після важких років окупації та жорстоких боїв на нашу землю прийшов мир,  лишається особливим в історії Козятина. Спливають роки і десятиріччя, проте ми завжди з глибокою шаною пам’ятатимемо про мужність та героїзм славних воїнів-переможців». Побажав ветеранам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

                                                        

   За проявлену мужність у роки Великої Вітчизняної війни, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, героїко-патріотичне виховання молоді, з нагоди визволення Козятина від фашистсько-німецьких загарбників та до Дня народження голова районної ради Віктор Слободянюк нагородив Почесною Грамотою районної ради та адміністрації Копійко Василя Івановича – голову первинної ветеранської організації с. Дубові Махаринці.

                                                       

   У ході заходу присутні схилили голови перед тими, хто боронив рідну землю від ворога у роки Великої Вітчизняної війни, хвилиною мовчання вшанували пам'ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за визволення Козятинщини.

                                         

                                                    

 

 

 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація