Заходи до 75-ї річниці визволення м. Козятина від фашистсько-німецьких загарбників

75 років тому м. Козятин та ряд сіл району було остаточно звільненено від фашистсько-німецьких загарбників. Усі ми, старші й молодші, пишаємося подвигом визволителів нашого краю. Пам’ять про цей подвиг маємо берегти та передавати нашим дітям і онукам. Страшні випробування випали на долю українців під час Другої світової війни. Нищівний вал бойових дій двічі прокотився українськими землями, не оминувши жодного міста, містечка, села. Протягом тих трагічних днів і ночей Україна була ареною смертельних битв.

28 грудня в м.Козятині відбувся мітинг та покладання вінків і квітів до  пам’ятного знаку героям-підпільникам І. Сербіну та Г. Кондрацькому,  пам’ятника танкістам-визволителям,  погруддя І. Н.Бойка та до меморіалу жертвам Другої світової війни.

Участь у заходах взяли заступник голови районної Анатолій Задорожнюк, керівник апарату райдержадміністрації Юрій Студоляк, представники міської влади, учасники Другої світової війни – Анатолій Радченко та Василь Копійко, представники ветеранських організацій, трудових колективів, громадськості міста та району, учнівська молодь.

Присутні схилили голови перед тими, хто боронив рідну землю від ворога, хвилиною мовчання вшанували пам'ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за визволення Козятинщини.

                 

                    

                                                       

                      

                      

                                                 

                        

                        

                        

                                                   

 

        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація